nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 268 m2

Šaratice, okres Vyškov

neuvedena

Info v RK!

V klidné lokalitě obce Šaratice Vám nabízíme ke koupi praktický moderní dům v nadstandardním provedení. Zděný dům je kompletně podsklepený a disponuje obytným podkrovím, prostornými místnostmi a dostatkem úložného prostoru především na zateplené půdě. V suterénu může vzniknout i samostatná jednotka. Rozdělením tedy vznikne dispozice 4+kk a 1+k. Garáž poskytuje parkování pro jeden automobil a ještě třeba motorku. Pro další vozidla je prostor ve vjezdu či na bočním obecním pozemku.

Původní stavba je z roku 1990 a rekonstrukci vzali majitelé opravdu “od podlahy”. Z venkovního náhledu upoutá nová střešní krytina, klempířské prvky v RAL, zateplení fasády, SDK podhledy, plastová okna s trojsklem včetně venkovních elektrických žaluzií a dřevěné obložení jak vstupních schodů, tak zábradlí terasy. Schody doplňují ocelové prvky. Dům byl obkopán, aby mohly být provedeny drenáže a zateplení suterénu. Pozemek obklopuje betonový plot.
Uvnitř domu byly položené nové podlahy, osazené velkoformátovými dlažbami. Zrekonstruované jsou ležaté kanalizace, odpady, rozvody elektřiny, plynu i ústředního topení a radiátory. Nově je vyvložkovaný komín a rozvody plynového kotle. Krb je nový. Všechny zdi jsou nově omítnuté. Zrekonstruovány jsou i obě koupelny a všechna tři WC. V kuchyni najdete lakovanou linku na míru s vestavěnými spotřebiči. Do podkroví Vás zavede nové dubové schodiště se zábradlím. Celý dům prostupuje moderní osvětlení. Pro Vaši bezpečnost slouží zabezpečovací systém, kamerový systém a videotelefon. Garáž byla přistavena celá nově v roce 2022 a vznikla na ní prostorná, kompletně zastřešená odpočinková terasa. Orientace obytných místností je na jihozápad a jihovýchod.

Dům je napojený na elektřinu, veřejný vodovod, kanalizaci a zemní plyn. Na pozemku je nová retenční nádrž. Vytápění je ústřední s kotlem na zemní plyn. V obývacím pokoji je krb. Energetická náročnost domu je třídy B. Celková plocha včetně příslušenství činí 267,91 m2.

Rovinatý pozemek je obdélníkového tvaru. Kompletní oplocení poskytuje soukromí. I zde je na první pohled patrná citlivě provedená rekonstrukce, ať už se jedná o položení travního koberce či nových zpevněných ploch, které spojují dům s nově vybudovaným bazénem. Osazení zeleně je na míru dle arch.studia. Péči o trávník a veškerou zeleň zajišťuje zavlažovací systém napojený vlastní studnou. Velikost pozemku je 564 m2.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7889162
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 181222RoV
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Šaratice, okres Vyškov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Prodej
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 268 m2
Obytná: 268 m2
Užitná: 268 m2
Zastavěná: 100 m2
Pozemku: 564 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Terasa: ano
Voda: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí