nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1346 m2

Šošůvka, okres Blansko

5 258 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu včetně provize, cena k jednání

Se souhlasem majitele Vám nabízíme k prodeji stavební pozemek s dřevěným zahradním domkem v obci Šošůvka v okrese Blansko. V platném územním plánu obce je pozemek zařazen do ploch pro bydlení Bs, jeho výměra je 1 346 m2 (cca 38 x 35 m). Přístup na pozemek je možný ze dvou stran ze zpevněných komunikací.
Pozemek je mírně svažitý k severozápadu, má jedinečný výhled do okolí. Na pozemek jsou přivedeny veškeré inženýrské sítě (elektřina, voda, plyn a kanalizace).
Ateliér na pozemku je nepodsklepený, má z poloviny otevřené patro, jeho půdorys je 25 m2. V interiéru jsou použity hliněné omítky v kombinaci se dřevem, z vnějšku je domek obložen modřínem. Topení je kombinované elektřinou a krbovými kamny. Do domku jsou přivedeny inženýrské sítě, má i vlastní jímku. Podrobná dokumentace k domu je k dispozici na vyžádání. V současnosti je domek možné využít k rekreaci, případně jako zázemí po dobu stavby většího objektu na pozemku, později např. jako kanceláře, ateliéru či k pronájmu (obec Šošůvka je východiskem pro výlety do Moravského krasu).
V obci Šošůvka je dostupná základní občanská vybavenost, širší rozsah služeb (včetně zdravotní péče) potom v nedalekém Sloupě popřípadě v Blansku (bývalé okresní město s komplexní občanskou vybaveností).
V obci je mj. možnost koupání v bývalém lomě v přírodním koupališti (viz přiložené foto), v nedalekém Sloupě je okruh pro in-line bruslení (v zimě pro běžky), vyhlášené Sloupsko-šošůvské jeskyně jsou vzdálené necelé tři kilometry od pozemku.

Cena k jednání je 5 258 000 Kč, o více informací a prohlídku volejte makléři.

Celkem: 5 258 000 Kč
ID inzerátu: 7883637
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Šošůvka, okres Blansko
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1346 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí