nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 116 m2

Brno, Bohunice

8 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji koncový řadový rodinný dům o dispozici 4+1 v Brně Bohunicích. Přibližná celková plocha pozemku 498 m2.
Cihlový dům, s další hospodářskou budovou v zahradě, je vhodný jako skvělá investiční příležitost, ať už se rozhodnete k rekonstrukci, nebo k využití stavebního pozemku v samotném středu Brna. Tramvajová zastávka je v dosahu 3 minut chůze, na Hlavním nádraží jste za cca 10 minut. V bezprostřední blízkosti je veškerá občanská vybavenost, škola, obchody, restaurace atp.
Přízemní, koncový řadový dům se sedlovou střechou, je vhodný k úpravě na prostorný rodinný dům s obytným podkrovím, nebo k přestavbě na bytový dům o dvou podlažích s celkovou obytnou plochou 240m2. Cihlová hospodářská budova byla původním majitelem plánována k využití na bydlení, ke kterému je již hotový projekt na rodinný domek s obytným podkrovím, o rozměrech 12x5m2. Obě stavby tak skýtají možnost až 360 m2 obytných prostor s několika bytovými jednotkami, které odděluje zahrada. Přístup do hospodářské budovy je možný zboku.

Průkaz energetické náročnosti budovy nebyl dodán, proto inzerujeme třídu G. Dům je vhodný k rekonstrukci, nebo jako investiční záměr.
Koupi nemovitosti lze financovat hypotéčním úvěrem, jehož vyřízení Vám rádi zajistíme.
Brno-Bohunice je městská část na jihozápadě statutárního města Brna. Je tvořena městskou čtvrtí Bohunice, původně samostatnou obcí, která byla k Brnu připojena v roce 1919. Žije zde přes 14 000 obyvatel.
Zda je tato nemovitost vhodná právě pro Vás a Vaše plány nejlépe posoudíte při osobní prohlídce. Proto neváhejte a tuto prohlídku prodávané nemovitosti si domluvte s realitním makléřem.

Celkem: 8 500 000 Kč
ID inzerátu: 7880365
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Brno, Bohunice
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná: 116 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Ústřední plynové
Umístění objektu: Řadový
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí