nezadáno
ne

Pronájem bytu 1+kk, 36 m2

Moravanská, Brno, Přízřenice

13 500 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + 3.500, -Kč záloha na energie a služby, včetně DPH, + provize RK, včetně právního servisu

Nabízíme pronájem novostavby bytu s dispozicí 1+kk, CP 32m2 + balkón 3,5m2, umístěný ve 2.NP/3, ulice Moravanská, Brno - Přízřenice. Součástí ceny nájmu je i jedno parkovací stání v uzavřeném vnitrobloku!

Byt je zařízen kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči (multifunkční el. sporák, varná deska), byt je dále vybaven klimatizací (s tepelným čerpadlem na střeše objektu), koupelna se sprchovým koutem, závěsné WC, dlažba, plovoucí laminátové podlahy, kvalitní plastová okna (protihluková troj-skla), vytápění v celém bytě podlahové elektrické, teplá voda z centrální kotelny v domě (samostatné měření pro každou jednotku), balkón s nášlapnou vrstvou - dlažba na terčích.

Dispozice bytu: zádveří 4m2, chodba 3m2, koupelna 5m2, hlavní obytná místnost 19m2, balkón 3,5m2. Orientace bytu je do klidného parku na V.

Ve vnitrobloku je již v ceně námu pro nájemce zajištěno jedno garantované parkovací místo.

Jedná se o jedinečný projekt bytového domu v Brně (k.ú. Přízřenice) s orientací do pěkného a klidného městského parku.

Bytový dům „Na Sýpce“ je koncipován vizuálně v charakteru venkovského domu, vhodně doplňuje území a stává se tak jeho nedílnou součástí. Statická doprava je zcela skryta ve vnitrobloku a nové nároží jednoznačně určuje uliční frontu staveb na ulici Moravanská a utváří ji. Stavba výškově zapadá do charakteru okolní zástavby a zcela na ni navazuje a nepřevyšuje ji. Stává se vhodným prvkem ucelující území a vhodně navazuje na volnou plochu parku.

Samotný dům lze charakterizovat jako stavbu jednoduchou o dvou nadzemních podlaží a obytného podkroví. Dům je do parku navržen v principu souvislé zástavby s terasami. Do vnitrobloku je následně umístěna pavlač obsluhující veškeré bytové jednotky.

Kvalitní městské bydlení, promyšlený komfort, dobrá občanská vybavenost a velmi dobrá dostupnost jsou tou zásadní garancí pro budoucí nájemce.

Další informace k projektu bytového domu:
• lokalita - Brno, katastrální území Přízřenice, ul. Moravanská
• velikost bytového domu - 19 jednotek (18x bytová jednotka, 1x nebytová jednotka)
• kolaudace - červen 2022

K dispozici ihned.

Celkem: 13 500 Kč
Poznámka k ceně: + 3.500, -kč záloha na energie a služby, včetně dph, + provize rk, včetně právního servisu
ID inzerátu: 7878888
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Moravanská, Brno, Přízřenice
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 1+kk, Do 15000 Kč
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná: 36 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Lokální elektrické
Voda: ano
Balkon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí