nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 878 m2

Nýrov, okres Blansko

1 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Hledáte stavební pozemek? Aktuálně Vám nabízím ke koupi pozemek v zastavitelném území obce Nýrov, která se nachází nedaleko města Kunštát (3 km) či města Letovice (5 km).

Rovinatý trojúhelníkovitý pozemek o výměře 878 metrů čtverečních je aktuálně na katastru zapsán jako zahrada, ovšem v územním plánu je evidován v zastavitelném území. Veškeré inženýrské sítě jsou v těsné blízkosti pozemku. Dle vyjádření stavebního úřadu města Kunštát je k dispozici platný územní plán Obce Nýrov z roku 1997, ve kterém není přesně specifikována míra zastavitelnosti pozemku. Je však potvrzené že se dá na pozemku stavět rodinný dům (v územním plánu vedeno jako plocha pro bytovou výstavbu).

Cena je uvedena včetně provize RK.

V obci Nýrov naleznete základní občanskou vybavenost, a to včetně Základní školy do 5. třídy, obchodu, knihovny, sportovišť i pohostinství. K dispozici je také autobusové spojení na trase Kunštát-Letovice.

V případě dalších informací, osobní prohlídky či videoprohlídky nemovitosti v přímém přenosu bez osobního kontaktu mě neváhejte kontaktovat!

Celkem: 1 990 000 Kč
ID inzerátu: 7878658
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 11519
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Nýrov, okres Blansko
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Pozemku: 878 m2
Druh kontraktu: výhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí