nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 60 m2

Novosedly, okres Břeclav

14 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení nabízíme k pronájmu zařízený domek nebo chcete-li byt 2+KK o velikosti 60m2. Domek se nachází v srdci klidné vyhlášené vinařské kolonie u obce Novosedly. V podstatě se jedná o vinný sklípek, který prošel generální rekonstrukcí a je nyní připraven k trvalému obývání.
Domek je dvoupodlažní a podsklepený, včetně skutečného vinného sklípku. Velký a otevřený sklepní prostor nabízí využití jako společenská místnost, herna, jednoduchá posilovna či komerční využití, např. masážní salon, apod.
V prvním podlaží hned po vstupu z chodby je obývací pokoj s kuchyní a jídelním stolem, za ním koupelna se sprchovým koutem. Naproti koupelně pak schody do patra, zde se nachází další pokoj, který je přepažen na poloviny, kde každá má svoje dveře. V jedné z polovin ovšem chybí okno.

Novostavba je ideální zejména pro 2 dospělé, popř. s jedním dítětem. Pro vícečlennou rodinu už je i nejen vzhledem k velikosti nevhodná.

Co se týče vytápění, to je možné až třemi způsoby. Buď přes kamna (vytápění dřevem), pomocí přímotopů nebo za použití nezávislého naftového topení.

Cena měsíčního nájemného činí 14.000,- Kč + 3.000,- Kč jako zálohy na energie. Vratná kauce 28.000,- Kč, odměna RK ve výši měsíčního nájmu + DPH.

V případě zájmu o více informací nebo prohlídku jsem Vám k dispozici.

Celkem: 14 000 Kč
ID inzerátu: 7877992
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 15426082
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Novosedly, okres Břeclav
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 2+kk,Do 15000 Kč
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 60 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: 1. podlaží

Kontakt na prodejce nemovitostí