nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1900 m2

6 650 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu +1% provize

Nabízíme unikátní stavební pozemek se stavebním povolením k výstavbě rodinného domu ve velmi atraktivní lokalitě Malá Skála, část Záborčí. Na pozemku dříve stála stavba, která byla odstraněna. Celková výměra pozemku je cca 1 900 m2. K pozemku vede menší cesta, která je však celoročně udržovaná. Pozemek nabízí výhled do údolí, za pozemkem je les a skály. Místo nabízí úžasný klid a soukromí s možností být rychle v centru dění. Do obce jezdí vlak, případně autem jste zde z Prahy do 1 hodiny.
Rozhodnutí o stavebním povolení a kompletní dokumentace (studie, detailní projekt včetně všech příloh) součástí ceny. Předpokládaná zastavěná plocha nového domu je 200m2 včetně terasy, užitná plocha 183m2. Elektřina a voda na pozemku. Odpad řešen potencionálně jímkou nebo čističkou.
Malá Skála je vyhledávané rekreační středisko, které leží v údolí řeky Jizery, z jedné strany obklopeném skalním hradem Vranovem a z druhé hřebenem Suchých skal s řadou vyhlídek, nádherných zákoutí a zaniklých skalních hradů.
Cena 3 950 Kč / m2
RK prosím nevolejte.

Celkem: 6 650 000 Kč
ID inzerátu: 7877339
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: RS309320
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 1900 m2
Pozemku: 1900 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí