nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1100 m2

Janov nad Nisou, Hraničná, okres Jablonec nad Nisou

2 770 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Pozemek v Jizerských horách vhodný k zastavění o výměře dle Vašeho přání

Pozemek vhodný pro trvalé bydlení či rekreaci v úžasném místě Jizerských hor, kousek od Bedřichova. V blízkosti vleků, cyklotras, přehrady, lesů – v krásné přírodě, s příjezdem po asfaltové silnici s občanskou vybaveností v místě. A v případě potřeby jste za 10 minut z poklidného Janova nad Nisou v centru okresního města Jablonce nad Nisou.

Pozemek je svažitý, výhodou je tedy možné vybudování o jedno podlaží více, a především nádherný výhled. V současné době jsou na pozemku nálety, možnost odstranění je již schválena, a to v říjnu 2022, nejedná se o les, jak by se podle obrázků mohlo usuzovat. Po vykácení náletů budete mít velmi pěkný pozemek.

Lze postavit jeden rodinný dům se suterénem, jedním podlažím a obytným podkrovím, se zastavěnou plochou do 220 m2. Možnost napojení na el.energii, vodu, kanalizaci.

Výměra k prodeji záleží na Vašem přání…
Výměra celého pozemku je 4.992 m2.
Výměra plochy k zastavění dle územního plánu je 2.640 m2.
Zastavitelný pozemek s výměrou 1.100 m2 nabízíme za 2.500,- Kč za m2.
Minimální výměra je stanovena na 1.000 m2, záleží však na Vás, kolik metrů a za jakou cenu si budete přát, zbylou část si prodávající ponechá, vlastní i sousední pozemek.
Rozdělení pozemku a geometrický plán zajistí prodávající po dohodě s vybraným kupujícím. Výběr bude proveden na základě celkové prodejní ceny, kterou kupující nabídne, s přihlédnutím na požadovanou výměru ke koupi.

Více informací Vám ráda zašlu na požádání, případně Vám vše osobně povím při osobní prohlídce. Konzultace případně výběr pro Vás nejvhodnějšího financování v případě zájmu je samozřejmostí.

Přijďte se podívat, zda si toto místo zamilujete jako já. Těším se na Vás.

Celkem: 2 770 000 Kč
ID inzerátu: 7870874
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Janov nad Nisou, Hraničná, okres Jablonec nad Nisou
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1100 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí