nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 410 m2

nám. Svobody, Pacov, okres Pelhřimov

36 900 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + paušál za využití společných vstupních prostor a samočinných otevíracích dveří, včetně právního se

Nabízíme Vám zprostředkování obchodních prostor na náměstí v Pacově. Jedná se o 410m2 přízemních a bezbariérových prostor, které je možno rozdělit na dva obchodní prostory o velikosti 270m2 a 140m2. Tyto prostory mají při jejich vstupu samočinné dveře, které umožní volný vstup do obchodních prostor. Tyto prostory jsou po rekonstrukci. K budově náleží přilehlé parkoviště a můžete využívat pro Vaši obchodní činnost i samohybnou zdvižnou plošinu pro nakládání zboží, která je součástí pronájmu. Obchodní prostory jsou v domě, v kterém probíhají celkové rekonstrukce a po jejích dokončení bude v domě velký počet lidí, který se stane potencionálními kupci. Celkově se jedná o velmi strategické místo v Pacově na náměstí, kde je dostupná veškerá občanská vybavenost. Jenom pro příklad, v těsné blízkosti je městský úřad, komunitní centrum až pro 200 lidí a škola. Doposud probíhá v těchto prostorách prodej smíšeného zboží, a to s velmi úspěšným výsledkem. Důvod odchodu současného pronajímatele, jsou vlastní prostory. Tento pronájem doporučujeme jako prodejnu, sklad např. pro internetový prodej, nebo drobnou výrobu. Prostory jsou volné od 31.1. 2022.

Za naši službu, která obsahuje zprostředkování prostor s právním servisem, zaplatíte 1/2 z celkové platby 1. nájmu, a to jednorázově. K této částce bude připočítáno DPH.

Těšíme se na společné prohlídky těchto obchodních prostor.

Celkem: 36 900 Kč
Poznámka k ceně: + paušál za využití společných vstupních prostor a samočinných otevíracích dveří, včetně právního se
ID inzerátu: 7865216
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 00669
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: nám. Svobody, Pacov, okres Pelhřimov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná: 410 m2
typ: smíšený
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí