nezadáno
ne

Prodej bytu 4+1, 78 m2

K. Štěcha, České Budějovice, České Budějovice 2, okres České Budějovice

3 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitele nemovitosti nabízím k prodeji velmi slunný byt 4+1 v původním stavu s dvěma balkóny a dvěma sklepy v ul. K. Štěcha 2 na sídlišti Máj v Českých Budějovicích. Bytová jednotka se nachází v 7. NP devítipodlažního panelového domu a má užitnou plochu 78 m2.

Po vstupu do bytu se nachází menší zádveří s botníkem, dále prostorná chodba, ze které je vstup do 3 pokojů, kdy jeden z nich má balkón, dále do kuchyně, šatny a na sociální zařízení. Z kuchyně pak do menší místnosti s druhým balkónem, kterou lze využít jako jídelnu, pracovnu či dětský pokoj. Na podlaze je ve všech místnostech původní PVC. Jednou z výhod bytu je, že si nový majitel do rekonstrukce může vložit vlastní kreativitu a přizpůsobit si ho vlastním potřebám. Panelový dům, ve kterém se bytová jednotka nachází, je po kompletní revitalizaci - zateplení, fasáda, plastová okna, nové balkóny, výtah, vestibul domu, kamerové systémy. Úklid v domě je zajištěn úklidovou firmou. Největším bonusem prodávaného bytu je okolní lokalita. Nachází se v bezprostřední blízkosti veškeré občanské vybavenosti - škola, školka, zdravotní středisko, obchodní centrum, multikino, dětské hrací plochy, sportovní hala, restaurace a navazujícího lesoparku s několika rybníky, cyklostezkami, možnostmi houbaření a nekonečných procházek s dětmi či domácími mazlíčky. Byt je bezbariérový a je situován na JV a SZ stranu, tedy velmi světlý a teplý, což ho dělá ekonomicky málo náročným. Bytová jednotka také nabízí mnoho úložných prostorů, a to jak v bytě, kde je samostatná šatna přístupná z chodby a na chodbě vestavěná skříň, tak sdílený prostorný sklep na patře se sousedním bytem (byty jsou na patře pouze dva) a další v 1.NP domu za vestibulem, kde najdeme též kolárnu. Do bytové jednotky je zavedena kabelová TV a internet. K domu náleží uzamykatelná venkovní kóje na směsný odpad. Parkování je možné na parkovišti vedle domu nebo před domem.

Měsíční náklady na bytovou jednotku v současné době činí 3 600 Kč (služby + FO), z čehož je fond oprav pouze 800 Kč (dům nemá žádné dluhy) a zálohy na elektřinu 1 500 Kč, tedy nákladově velmi příznivý.

Koupi bytu vřele doporučuji pro svou jedinečnou lokalitu a možnost rekonstrukce dle vlastních představ.

V případě zájmu mě, prosím, kontaktujte, ráda Vám podám další informace a naplánuji s Vámi jeho prohlídku.

Celkem: 3 990 000 Kč
ID inzerátu: 7861480
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: K. Štěcha, České Budějovice, České Budějovice 2, okres České Budějovice
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 4+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 78 m2
typ: panelový
Počet nadzemních podlaží: 9
Podlaží: 7. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí