nezadáno
ne

Pronájem bytu, 17 m2

Zahradní, Plzeň, Východní Předměstí, okres Plzeň-město

4 500 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena je konečná vč. všech poplatků, služeb, energií a právního servisu, bez kauce, provize RK je 4.500,- Kč/osobu.

Ve výhradním zastoupení Vám nabízíme pronájem studentských pokojů, v současné době výhradně samostatných míst, výhradně pouze pro studentky ZČU, LFUK a vyšších odborných a jazykových škol. Místa pro studenty, chlapce jsou v současné době všechna obsazena. V rámci každé buňky jsou samostatné, neprůchozí pokoje s vlastním sociálním zařízením. Každá buňka má dvě místnosti a je vybavená dvěma lůžky, skříněmi, nočními stolky, jídelním stolem se židlemi. Pokoje mají menší ledničku s mrazákem. Vlastní sociální zařízení. Koupelna je od toalety oddělená, jádro je zděné. V koupelně je sprchový kout a umyvadlo. Kuchyně je společná na chodbě pro další buňky a je vybavená sporákem s troubou, pracovní deskou a sezením. Nechybí ani připojení internetu přes Wi-Fi, kabel - vysokorychlostní internet.

Cena měsíčního nájmu na osobu je 4.500,-Kč, kdy v ceně jsou veškeré služby i energie. V částce je voda, topení, osv. spol. prostor, vysokorychlostní internet, úklid i pravidelné doplňování toaletních potřeb vč. lůžkovin i elektřina. Částka nájmu se službami a energiemi je paušální, nic se nezúčtovává! Každý měsíc je stále stejná částka. Celkem máme k dispozici 4 volná místa pro studentky. Nabídka je pouze studentská a pro nikoho jiného není určená. Do pokojů umisťujeme spolu pouze studenty nebo pouze studentky, není problém ani samostatně páry. Pro chlapce, ale i páry máme v současné době stop stav. Máme tady zejména jednotlivce, kterých je tady většina. Budova je se stálou službou vrátnice a v noci ostrahy bez jakéhokoliv vysvětlování příchodu v kteroukoliv denní nebo noční hodinu. Všechny byty/buňky se nacházejí ve 2. NP, 3. NP v Zahradní ulici v Plzni na Slovanech. Výhodou je dlouhodobost a hlavně vše je vč. služeb a energií vč. úklidů. Délka pronájmu je na domluvě. Volné a k využití ihned od akademického roku 2023/2024 - tedy září/října 2023. Veškerá občanská vybavenost je v bezprostřední blízkosti vč. obchodů s nejrůznějším zaměřením, Billa, pekárna, lékárna atd. Vzdálenost na tramvaj č. 1 je 2 minuty chůze a v centru je tramvaj za cca 8 minut. Blízko je několik parků vč. parku Homolka. Provize RK je 4.500,-Kč vč. DPH na osobu.
Štítek energetické náročnosti budovy je k dispozici, proto PENB - C. Ideální přijít a bydlet, výborné pro nenáročné zájemce o bydlení za velice dobrou cenu bez kolejního řádu. Po vnitřní rekonstrukci a úpravách. Bez kauce! V případě mladších studentů než 18 let možná domluva. Jednoznačně doporučuji tento typ pronájmu. Není nutno uzavírat pojištění a další smlouvy spojené s klasickým pronájmem bytu. Jedná se u slušný a klidný pronájem bez dalších poplatků. Bez kaucí a dalších skrytých poplatků, vždy je každý měsíc stejná částka. Vhodné i pro zahraniční studenty a studentky zejména prvních a vyšších ročníků.
Doporučuji! Třída energetické náročnosti budovy: C - Úsporná dle vyhlášky č.78/2013 Sb..

Celkem: 4 500 Kč
Poznámka k ceně: cena je konečná vč. všech poplatků, služeb, energií a právního servisu, bez kauce, provize rk je 4.500,- kč/osobu.
ID inzerátu: 7860567
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 1519
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Zahradní, Plzeň, Východní Předměstí, okres Plzeň-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 5000 Kč, 5+kk a větší
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 17 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Rok rekonstrukce: 2022
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí