nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 697 m2

Velké Opatovice, okres Blansko

1 190 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Konečná cena, neplatíte provizi.

Nabízíme Vám ke koupi svažitý stavební pozemek s projektovou dokumentací, na který byl stavebním úřadem udělen souhlas s provedením ohlášení stavby. Nemusíte si tedy procházet dlouhým procesem žádostí a schvalování, vše je pro Vás připraveno a Vy můžete začít stavět. 

Stavební pozemek se nachází na jižním okraji města Velké Opatovice, v původní zástavbě, při ulici Kopanina a je přístupný ze stávající asfaltové komunikace. Pozemek je nepravidelného tvaru, výrazně svažitý a jeho celková plocha činí 697 m². Tuto skutečnost využívá architektonické řešení projektu domu, které orientuje denní zónu s terasou do krásného výhledu jihovýchodním směrem na Velké Opatovice a jeho okolí. 

Součástí souhlasu s provedením ohlášení stavby je projektová dokumentace moderního, dvoupodlažního rodinného domu se sedlovou střechou. Dům je dispozičně řešen jako 4+kk s garáží a zimní zahradou. Horní podlaží je v přední části tvořeno garáží. Vstup je navržen z jižní strany, na něj navazuje chodba se schodištěm do 1.PP. V horním podlaží se nachází klidová zóna domu, tedy dva dětské pokoje, ložnice a koupelna. V 1.PP je pak navržena denní zóna, tedy otevřený prostor obývacího pokoje, jídelny a kuchyně, na kterou navazuje terasa. Prostor doplňuje WC, technická místnost a zimní zahrada. 

Celková užitná plocha domu činí 157,15 m². K vytápění objektu a ohřevu teplé vody je navržen plynový kondenzační kotel. V obývacím pokoji bude osazena krbová vložka. Energetický štítek budovy: třída B. 

Město Velké Opatovice má dobrou občanskou vybavenost vč. sítě obchodů, koupaliště, veřejnou knihovnu s pravidelně doplňovaným knižním fondem, zámecký park, kino a muzeum kartografie. V místě je i autobusové a vlakové nádraží. Dle potřeby je snadno dostupné město Jevíčko (ve vzdálenosti 2 km) s dalšími službami a obchody. Město leží v pěkné krajině, nedaleko je les a volná příroda, 30 minut chůze od domu je nově zrekonstruovaná Smolenská přehrada.

​Majitel si vyhrazuje právo vybrat si kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Celkem: 1 190 000 Kč
ID inzerátu: 7858628
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 172922KaB
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Velké Opatovice, okres Blansko
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 697 m2
Pozemku: 697 m2
Druh kontraktu: výhradní
Dostupnost pozemku: z veřejné komunikace
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí