nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 240 m2

Jiráskova, Zliv, okres České Budějovice

7 697 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Pokud vás už neláká městský a hektický způsob života a patříte mezi lidi, kteří preferují bydlení v blízkosti přírody, ale současně hledáte místo se skvělou dostupností do Českých Budějovic, tak pro vás bude tento rodinný dům ve městě Zliv ideální volbou.

Zliv se nachází na severozápadním břehu rybníka Bezdrev, pouze 15 km od Českých Budějovic a disponuje veškerou občanskou vybaveností. Městem prochází jednak železniční trať a dále se také na území obce nachází čtyři autobusové zastávky.

V domě byla provedena nová výmalba a je kompletně vyklizený. Vy tím pádem máte dostatečný prostor pro fantazii si dům vybavit přesně tak, jak se vám zlíbí. Vizualizace ve videu může být skvělou inspirací, jak by interiér této nemovitosti mohl vypadat.

O dostatek prostoru se skutečně bát nemusíte. Dispozice domu disponuje jedním nadzemním podlažím, ve kterém se nachází tři pokoje, kuchyně, spíž, toaleta a veranda. V obytném podkroví se nachází tři pokoje, kuchyně a koupelna s toaletou. Své praktické využití pak jistě najde i velkorysé podzemní podlaží, ve kterém se nachází technické místnosti a současně je zde i dostatek místa pro skladování.

Celková výměra pozemků činí 1240 m2 a nachází se zde přístavek o zastavěné ploše cca 30 m2, který je určen k rekonstrukci.

Energetický štítek bude vyhotoven během několika dnů, v tuto chvíli podle vyhlášky: G

Neváhejte mi napsat, nebo zavolat. Domluvíme společnou osobní prohlídku a vy se tak můžete utvrdit, že právě tento dům bude ideální volbou pro váš život. Mějte se fajn.

Celkem: 7 697 000 Kč
ID inzerátu: 7856815
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: 10564/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Jiráskova, Zliv, okres České Budějovice
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 240 m2
Obytná: 240 m2
Užitná: 240 m2
Zastavěná: 110 m2
Pozemku: 1240 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí