nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 765 m2

Žďárná, okres Blansko

1 490 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Konečná cena, neplatíte provizi.

Nabízíme Vám ke koupi svažitý stavební pozemek, ke kterému je vyřízena projektová dokumentace se stavebním povolením. Nemusíte si tedy procházet dlouhým procesem žádostí a schvalování, vše je pro Vás připraveno a Vy můžete začít stavět.
Pozemek o celkové rozloze 765 m2, který se nachází na konci obce Žďárná, která téměř plynule navazuje na velmi hezkou rekreační oblast obce Suchý.
V architektonické studii na Vás čeká moderní novostavba rodinného domu zasazeného do mírného svahu pozemku.
Jedná se o dvoupodlažní dům s dispozicí 4+kk s plochou střechou. Dále je k dispozici garáž, technická místnost, pracovna a šatna. Celková užitná plocha domu je 204,8 m2.
Suterénní podlaží bude tvořeno vstupní halou, pracovnou, technickou místností, skladem a prostornou garáží.
První nadzemní podlaží je rozděleno na ložnicovou a společenskou část. Klidová zóna je tvořena dvěma dětskými pokoji, ložnicí se šatnou a dvěma koupelnami. Jedna z nich je přístupná z ložnice. Společenskou zónu tvoří obytný prostor s kuchyní a jídelnou. Na patře se dále nachází technická místnost a samostatné WC. Obývací pokoj navazuje na atrium a terasu.
K vytápění objektu i ohřevu vody je navržen kondenzační plynový kotel, dále je osazena krbová vložka v obývacím pokoji. Zdroj vody je veřejný vodovod, odpady budou řešeny čističkou odpadních vod umístěnou na pozemku, stejně tak jako akumulační i retenční nádrž dešťových vod. PENB: C.

Obec Žďárná leží v centrální části Drahanské vysočiny, asi 9 km východně od Boskovic, kde se nachází veškerá občanská vybavenost. Rozkládá se v horní části údolí říčky Žďárné, na úpatí nejvyššího masivu Drahanské vysočiny Na skalkách (724 m n.m.).
Leží ve velmi zajímavé oblasti cestovního ruchu Moravský kras. Tato poloha společně s klimatickými podmínkami je dobrým předpokladem k možnostem rekreace jak v létě, tak i v zimě. To i díky blízkosti obce Suchý, kde se nachází přírodní vodní nádrž o rozloze cca 6 ha. Ta nabízí travnaté udržované pláže s bohatou nabídkou občerstvení, písčité břehy u pláží, půjčovnu loděk i tobogán. V zimě je tato nádrž využívána k bruslení a zároveň se zde v obci nachází spousta tras pro běžecké lyžování.
V obci se nachází mateřská i základní škola, obchod s potravinami, pošta, obecní knihovna, kulturní dům a dětské hřiště.

Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Celkem: 1 490 000 Kč
ID inzerátu: 7855721
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 172422JaK
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Žďárná, okres Blansko
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: jiné
Plocha: 765 m2
Pozemku: 765 m2
Druh kontraktu: výhradní
Dostupnost pozemku: ano
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí