nezadáno
ne

Prodej pozemku pro komerční výstavbu, 7023 m2

Klenovice, okres Tábor

neuvedena

cena k jednání, cena je včetně právních a realitních služeb.

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Klenovice, který se nachází u frekventované silnice 1/3 směr Tábor - České Budějovice. Pozemek je územním plánem určen pro komerční výstavbu s možností smíšeného bydlení.

Projekt haly je před dokončením ( chybí poslední souhlasné stanovisko ) a je možné požádat o stavební povolení. Projekt vám mohu předložit, je jistě možná konzultace s projekční kanceláří a případně odkoupit.

Jedná se o plochy SOk - smíšené obytné a komerční, kde se prolíná bydlení s podnikatelskou činností nerušícího charakteru zejména jako sklady, stavby pro obchod a služby do velikosti 2 000 m2, prodejní - skladovací plochy nebo řemesla jako klempířství, truhlárna, pneuservis, autoservis a podobně. Celkové možnosti využití jsou uvedeny v územním plánu, který je k dispozici. Způsob využití těchto ploch nesmí negativně ovlivňovat hlavní využití těchto ploch, tj. bydlení.

Na tento pozemek a okolní pozemky je zpracována územní studie, která řeší kompletní infrastrukturu. Pozemky jsou napojeny na asfaltovou komunikaci a elektrickou energii, vodovod a kanalizaci formou ČOV. Součástí studie je i retenční nádrž, která zajistí odvodnění okolních pozemků. Spodní částí pozemku vede datový kabel a boční částí kabel elektrické sítě.

Pozemek je díky své poloze u hlavní silnice a vzdálenosti necelé 3 km od Soběslavi vhodný nejen pro podnikání, služby a obchod, ale i jako investice.

V případě zájmu vám před prohlídkou zašlu dokumentaci ohledně uložení sítí a informace k Územnímu plánu. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.78/2013 Sb..

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7851822
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 336978
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Klenovice, okres Tábor
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro komerční výstavbu
Plocha: 7023 m2
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí