nezadáno
ne

Pronájem kancelářských prostor, 540 m2

Türkova, Praha, Chodov, Praha 11

135 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízené prostory se nachází ve 3. patře 4 patrové administrativní budovy na Praze 11, ul. Türkova. Budova je vybavena osobním výtahem. Podlaží je rozděleno na dvě křídla. Celková výměra obou křídel je cca 540 m2. Každé z nich má samostatný vstup. Vstupní dveře jsou vybaveny zařízením pro vstup na čipovou kartu.
Každé křídlo má soukromé sociální zařízení (sprchu) a vybavenou kuchyňku. Nabízíme možnost i částečného pronájmu (tj. pouze 1 křídlo). Kanceláře jsou vybaveny nástěnnými klimatizačními jednotkami a ústředním topením. Na podlahách se nachází zátěžový koberec. Okna mají žaluzie. Prostory nejsou opatřeny nábytkem a prošly rekonstrukcí v roce 2017. Administrativní budova je v soukromém oploceném areálu s vlastními parkovacími místy cca 20. Areál se rozprostírá na ploše o velikosti 8,5 ha, je kompletně 24 h střežen ostrahou se systémem vstupních karet.
Velmi dobrá dopravní dostupnost. MHD – autobusy jezdí v pravidelných krátkých časových intervalech, autobusová zastávka před budovou; Stanice metra (Opatov, Chodov) v blízké vzdálenosti od areálu.

Optická vlákna od několika poskytovatelů-Internet zde provozuje společnost NGN CZ, s.r.o., která vlastní rozvaděč a lze s ní uzavřít individuální smlouvu
Doporučujeme prohlídku.

Celkem: 135 000 Kč
ID inzerátu: 7842228
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: OF142824
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Türkova, Praha, Chodov, Praha 11
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 540 m2
Obytná: 540 m2
Užitná: 540 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: 4. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Jednopatrový
Výtah: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí