nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 118 m2

Tábor, okres Tábor

8 633 574 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji novostavbu rodinného domu v Táboře ve Všechově, která bude dokončena v říjnu roku 2022. Nemovitost bude stát na pozemku o celkové výměře 618 m2 se zastavěnou plochou 150 m2.
Jedná se o novostavbu rodinného domu, který bude svou dispozicí uspokojovat nároky na bydlení pro čtyřčlennou rodinu. Dům bude jednopodlažní, nepodsklepený s dispozicí 4+kk.

Hlavní vstup do rodinného domu bude z přední strany objektu. Rodinný dům přístupný ještě z terasy do dvou pokojů a do obývacího pokoje. Při vstupu do objektu se ocitneme v zádveří, ze kterého je přístupná chodba a hala. Z haly je vchod do WC, do koupelny s WC a do třech pokojů. V další části domu se nachází obývací pokoj a kuchyň. Z chodby je přístup do technické místnosti. Z obývacího pokoje a dvou pokojů je přístup na terasu.

Zdrojem tepla je tepelné čerpadlo (vzduch/voda). V domě bude použit systém podlahového vytápění a bude řešen ve všech prostorách domu.
Elektřina bude zavedena a dům je napojen na obecní vodovod.

Obvodové zdivo domu bude z pórobetonových izolačních tvárnic. Střecha je sedlová, konstrukce krovu je standartní masivní krov.

Průkaz energetické náročnosti budovy je v klasifikační třídě B (velmi úsporná).

V případě bližších informací kontaktujte makléře nabídky.

Uvedená cena je včetně DPH za dům dovedený do stavu včetně keramických podlah, obkladů, interiérových dveří. Bez kuchyňské linky. V nynějších standardech je možná změna na přání zákazníka a po domluvě je možné provést terénní úpravy a oplocení pozemku zpevněné plochy. Pokud bude budoucí majitel požadovat i terénní úpravy a jiná přání tak se cena navýší po domluvě s majitelem a dá se o ní jednat. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 8 633 574 Kč
ID inzerátu: 7837907
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 331116
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Tábor, okres Tábor
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Stav nemovitosti: projekt
Užitná: 118 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí