nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 812 m2

Podhoří, Kuřim, okres Brno-venkov

8 240 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena včetně odměny RK a právního servisu

Vyjímečná nabídka prodeje Rodinného domu 4+1 s plochou pozemku 812m2 v Kuřimi. Dům má 4 místnosti s kuchyní, koupelnu po rekonstrukci s WC, prostor na uložení zahradní techniky, sklípek, dvůr a velkou zahradu řešenou v kaskádách k lesu s nádherným výhledem na celé město. Dům i zahrada nabízí maximální soukromí ze všech stran. Před domem je předzahrádka a místo s možnosti parkování. Vytápění domu je plynové WAF. Celý dům je určen k částečné rekonstrukci. Celý prostor vybízí k vytvoření krásného bydlení v přírodě a to jen pár kilometrů od Brna.

Město Kuřim je největším městem v okrese Brno-venkov jen 14km severozápadně od Brna. Je tady veškerá občanská vybavenost včetně bohatého sportovního a kulturního vyžití. Za všechny například Kuřimská cyklostezka, Kuřimská rozhledna na Babím lomu, přírodní areál Zlobice se svými vyhlášenými ovčáckými slavnostmi a nádherné golfové hřiště Kaskáda s občerstvením, ubytováním a rehabilitačními prostory. Od Kuřimské hory přes zalesněný hřbet hory Baba se dostanete lesními cestami pěšky nebo na kole až na okraj Brna k zoologické zahradě. Jsou tu mateřské školky, základní školy a velká síť obchodů a supermarketů. Nesmíte si nechat ujít místní Wellness Kuřim kde najdete Aquapark s několika bazény a tobogánem, restaurací se salónkem.

Určitě se přijeďte na dům podívat osobně. Domluvte si prohlídku ještě dnes. Na viděnou Romana Šebestová reality srdcem www.romanasebestova.cz

Celkem: 8 240 000 Kč
ID inzerátu: 7837100
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 9092/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Podhoří, Kuřim, okres Brno-venkov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 812 m2
Obytná: 84 m2
Užitná: 84 m2
Zastavěná: 362 m2
Pozemku: 812 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Řadový
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí