nezadáno
ne

Prodej kancelářských prostor, 490 m2

Brno, Řečkovice

23 450 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Konečná cena, bez provize pro RK

Exkluzivně Vám v zastoupení majitele nabízíme ke koupi zasíťovaný pozemek 490m2 zastavěný administrativní budovou v katastru Brno Řečkovice.
Samostatná administrativní budova stojící při pěkné boční ulici v lokalitě Řečkovice má výměru 490m2 stojí na pozemku o stejné výměře, je přízemní a ve velmi dobrém stavu. Dopravní dostupnost je výborná, příjezd autem je až ke vstupu. Administrativní budova je zděná se sedlovou střechou vhodnou i k umístění solárních kolektorů s orientací JZ. Stojí na základových pásech, je nepodsklepená, všechna okna jsou opatřená zamřížováním. Dispozičně je rozdělena chodbou na dvě části s celkem 12 kancelářemi, skladem 60m2 využitelným i jako další dvě kanceláře, zasedací místnost 30m2, pánské a dámské WC, plně zařízená kuchyňka. Všechny místnosti jsou vybaveny kvalitním nábytkem. Objekt má elektronické zabezpečení napojené na security, telefonní ústřednu Ericson s rozvodem po objektu a rozvod počítačové sítě. Objekt má samostatné přípojky vody (ta je nová z r. 2018), elektro 380/220V cca 8 let stará, plyn (je zde samostatný turbo kotel s programovatelným regulátorem teploty) a kanalizaci. Budova je nabízena k prodeji vč. veškerého vybavení, v provozu s nájemníky (nebo dle dohody) s jasnou výtěžností. Všechny prostory jsou dlouhodobě obsazené. Slušná cena za m2 podlahové plochy budovy. Cena je konečná vč. budovy, pozemku, přípojek, veškerého vybavení. Dobrá investice ve velmi slušné a klidné lokalitě plné zeleně. Nemovitost je součástí jedinečného území vhodného i pro silné investory s výhledem na realizaci velkých projektů. bez provize RK.
Všechny další informace a podrobnosti Vám rádi sdělíme v RK. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 23 450 000 Kč
ID inzerátu: 7835925
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 12130
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Brno, Řečkovice
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 490 m2
Užitná: 420 m2
Zastavěná: 490 m2
Pozemku: 490 m2
typ: cihlový

Kontakt na prodejce nemovitostí