nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 101 m2

Havraníky, okres Znojmo

4 890 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Exkluzivní nabídka. Cena je uvedena bez provize.

Exkluzivní nabídka rodinného domu v Havraníkách /okres Znojmo/. Jedná se o velmi pečlivě udržovaný suchý dům s posezením pod pergolou. Dům má své kouzlo, dvůr je vydlážděný se zastřešeným posezením přímo u domu a další vedle krbu. Nádherný koutek s vysázenými okrasnými jehličnany a až budete mít chuť na něco dobrého a exotického, tak na Váš čeká pnoucí se kiwi.
Parkování možné u domu a v garáži. Okolo domu je tepaný plot a nepoužívaná studna vypadající jako klec na ptáčky.
Dům je rekonstruovaný cca před 18 lety. Podlahy betonové, topení, radiátory, odpady a voda v plastu, elektřina v mědi, kuchyňská linka a koupelna a WC. Dům má novou fasádu a je zateplený. Zdi jsou cca 60cm tlusté. Tyto domy jsou úžasné v létě - neprohřejí se a v zimě drží teplo.
Vytápění je ústřední plynové, Nový komín - stačí připojit krbová kamna, na zemi je již připravena dlažba pod kamna. IS obecní vodovod, el. 220 +380V, plyn, kanalizace, okna plastová i dřevěná.
Těším se na Vás na prohlídce tohoto domu se sklepem, půdním prostorem a další místností složení k uložení sezonních věcí. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 4 890 000 Kč
ID inzerátu: 7834468
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 11993
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Havraníky, okres Znojmo
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 101 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Řadový
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí