nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 120 m2

Předotice, Kožlí u Čížové, okres Písek

4 970 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dovolujeme si nabídnout ke koupi rodinný dům v obci Kožlí u Čížové. Obytnou část tvoří bytová jednotka o dispozici 2+1, kterou tvoří prostorná předsíň se vstupem do chodby se vstupy do jednotlivých pokojů, ložnice, koupelna s vanou, samostatné WC, kumbál, kuchyň a obývací pokoj. Díky stodolám a technické místnosti napojené přímo na dům, je možné přestavět prostor na další obytné místnosti. Stejně tak je možné ještě využít půdu, díky zpevněným stropům v obytné části. Topení je zde řešeno kotlem na tuhá paliva, s rozvodem radiátorů do jednotlivých místností. Elektřina je v domě vedena v mědi, vyjma ložnice. Dům je napojen na septik s přepadem. Dále je dům napojen na obecní vodovod s možností využití vlastní studny na zahradě s pitnou vodou. Dům stojí na pozemku o velikosti 584m2, na který navazuje zahrada o velikosti 1610m2. Na zahradu vede vstup ze dvora domu, zároveň samostatná vrata přímo z obecní cesty.

Dům je vhodný k trvalému bydlení i jako rekreační chalupa a nabízí úžasný klid. Nachází se na samém konci obce. Kožlí u Čížové je malá vesnice, část obce Předotice v okrese Písek. Nachází se asi 2,5 km na západ od Předotic. Je zde evidováno 49 adres. Veškerou občanskou vybavenost naleznete v okolních obcích a nedalekém Písku, kam pravidelně jezdí autobus. Nájezd na dálnici je zhruba 4 km od obce, nabízí tak příjemné spojení například do Prahy. Díky brzké dostavbě dálnice D4 bude spojení ještě rychlejší.

Velmi doporučujeme prohlídku. Dům je možné financovat hypotéčním úvěrem, který Vám ochotně pomůžeme zařídit s těmi nejlepšími podmínkami na trhu. Těšíme se na shledání.

Celkem: 4 970 000 Kč
ID inzerátu: 7832351
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ142420
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Předotice, Kožlí u Čížové, okres Písek
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 120 m2
Obytná: 120 m2
Užitná: 120 m2
Pozemku: 2000 m2
typ: kamenný
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí