nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 85 m2

Černošín, okres Tachov

3 850 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu cena včetně DPH

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnou koupi budoucí bytové jednotky - fakticky 1/2 domu typu bungalov v obci Černošín , okr. Tachov. Jedná se o přízemní dvojdomek , každá polovina má samostatný vchod a k ní náleží příslušná polovina pozemku parcely o výměře 475 m čtv., včetně terasy a zpevněných ploch na parkování a přístup k domu . Každá polovina domu má vlastní vstup.

Technické údaje: betonová základová deska bez podsklepení ,zděný systém - vápenopískové tvárnice a Ytong, valbová střecha s betonovou střešní krytinou, dvojitá zvukově izolovaná stěna mezi byty, připojení na obecní vodovod a kanalizaci, na plynovod a el.rozvodnou síť , vytápění a ohřev vody plynový kotel, v ceně příprava pro krb.

Dispozice bytu: 4+kk, čistá užitná plocha každého bytu /podlahová plocha bez započítání příček je 85,5, m čtv. koupelna s vanou a WC, společná kuchyň s obývacím pokojem a přímým vstupem na terasu, další tři pokoje a vstupní chodba, cena nezahrnuje kuchyňskou linku a okenní žaluzie. Zařizovací předměty včetně vzhledu podlah a dveří si zájemce nyní může vybrat dle jeho vkusu, v cenové relaci dané stavebníkem. V ceně je zahrnuta základní terénní úprava pozemku a částečné oplocení. Předpokládané dokončení nejdéle k 31.03.2023. Příjezd k pozemku je zajištěn po asfaltové obecní komunikaci s chodníky a osvětlením. Energetický štitek v druhé nejlepší hodnotě stupnice - B .

Koupi dané poloviny domu - bytové jednotky lze financovat účelovým úvěrem - hypotékou od České spořitelny a.s. s LTV až 90%, která je pro Vás předjednána, tedy nutno mít pouze 10% vlastních prostředků a můžeme jednat o koupi . Máte byt , který po nastěhování do domu prodáte - pak mám pro Vás ještě výhodnější nabídku hypotéky i bez použití vlastních zdrojů. Pozor, úrokové sazby v komerčních bankách a st.spořitelnách od poloviny ledna prudce stoupnou vzhledem k nečekanému předvánočnímu velkému zvýšení sazeb od ČNB, jednejte rychle.

Vnější podoba domu se může po zhotovení lišit od vizualizace v inzerci. Podrobné informace o nabídce získáte na osobní schůzce s makléřem, kterou si sjednejte na kontaktech u inzerátu. Ev. číslo: 628382.

Celkem: 3 850 000 Kč
ID inzerátu: 7831538
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 628382
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Černošín, okres Tachov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 85 m2
Užitná: 85 m2
Zastavěná: 99 m2
Pozemku: 479 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Zařízení: částečně zařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí