nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 884 m2

Blansko, okres Blansko

3 852 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Konečná cena, neplatíte provizi!

Rádi byste si postavili rodinný dům dle vlastních představ na slunném pozemku?

Jedná se o prodej rovinatého stavebního pozemku o rozloze 884 m2 orientovaného na jihozápad v obci Těchov u Blanska, který je dle platného územního plánu určen k výstavbě. Napojení na elektřinu je možné v dosahu cca 20 m, na vodu v dosahu cca 50 m a veřejnou kanalizaci v dosahu na hlavní komunikaci cca 130 m. Pozemek leží v klidné části obce Těchov, jeho orientace skýtá jedinečný výhled do přírody a na SCHKO - Moravský kras.
Výhodu představuje rovinatý slunný pozemek s možností připojení na dostupné sítě, umístění pozemku v klidné části obce, dobrá dostupnost do měst Blansko (5 km), Brno (33 km) a do Boskovic (24 km) .
Dle vyjádření ze stavebního úřadu nemůže být na pozemku při výstavbě rodinného domu použita gravitační kanalizace, proto je třeba mít pod rodinným domem tlakové čerpadlo se zpětnou klapkou.
Obec Těchov je větší vesnicí ležící západně od města Blansko ve vyvýšených oblastech s krásným výhledem do přírody. Trvale zde žije cca 408 obyvatel. Obec Těchov je občansky vybavena mateřskou školou, autobusovými zastávkami s přímým spojem do města Blanska a Hospůdkou Na Točně. Prodávající si vyhrazuje právo určit kupujícího dle vlastních zvolených kritérií.

Celkem: 3 852 000 Kč
ID inzerátu: 7830808
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 167521DeS
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Blansko, okres Blansko
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 884 m2
Pozemku: 884 m2
Druh kontraktu: výhradní

Kontakt na prodejce nemovitostí