nezadáno
ne

Brno - Žabovřesky, stavba 3+1, podlahová plocha 92 m2, pozemek celkem 356 m2 - komerce

Žabovřeská, Brno, Žabovřesky

11 500 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Exkluzivně. Bez provize.

Exkluzivně vám nabízíme příležitost ke koupi stavby s pozemkem v Brně - Žabovřeskách. Stavba má dispozici 3+1 s celkovou podlahovou plochou 92 m2 a náleží k ní pozemek - zahrada o výměře 264 m2 - celková plocha pozemků je tedy 356 m2. V katastru nemovitostí je budova zapsána jako jiná stavba bez čísla evidenčního nebo popisného. Stavba je přízemního typu a stojí zhruba uprostřed pozemku, ke kterému vede asfaltová cesta přístupná jak z Jundrova přes Kamenomlýnský most, tak z ulice Veslařská.
Pozemek je vyjímečný svou polohou na pomezí Žabovřesek a Jundrova, v blízkosti řeky, uprostřed zahrádek a v těsné blízkosti tenisových kurtů. Máte-li rádi pobyt v přírodě, zahradničení, sport, procházky, cyklistiku a zároveň nechcete opustit pohodlí města, je tento pozemek pro vás ideální. Nedaleko teče řeka Svratka, která svádí k vodním sportům, rybolovu nebo jen posezení a relaxaci pod stromy u tekoucí řeky.
Budovu lze dle vyjádření Územního plánování udržovat. Stávající členění domu nabízí úpravu na bungalov, např. viz vizualizace, která plně vystihuje možnosti stavby.
Do domu je zavedená elektřina a voda.
Jako další využití domu a pozemku jsou možné dle Územního plánu vodohospodářské stavby a stavby zejména pro vzdělávací a výzkumnou činnost, sakrální stavby. Vzhledem  k těsné blízkosti několika tenisových kurtů a řeky, se nabízí využití pro další sportoviště, sportovní zázemí, či jiné aktivity.

Průkaz energetické náročnosti nebyl dodán, z tohoto důvodu uvádíme třídu G.

Pro více informací případně prohlídku kontaktujte realitního makléře.

 

Celkem: 11 500 000 Kč
ID inzerátu: 7830655
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: D3337L008-1
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Žabovřeská, Brno, Žabovřesky
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 80 m2
Zastavěná: 80 m2
Pozemku: 356 m2
typ: cihlový

Kontakt na prodejce nemovitostí