nezadáno
ne

Prodej trvalého travního porostu, 60577 m2

Nové Hutě, okres Prachatice

21 201 950 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji rozlehlý pozemek v atraktivní obci Nové Hutě o celkové rozloze 60.577 m2, ležící v Chráněné krajinné oblasti Šumava, přímo ve středu, na hranici Národního parku Šumava. Tato oblast se díky své nadmořské výšce 1050 m se řadí k oblastem s velice příznivými klimatickými podmínkami.
V katastru nemovitostí jsou pozemky vedeny jako trvalý travní porost, zbořeniště a vodní tok, v územním plánu jsou pozemky z části jako plochy smíšené nezastavěného území a jako plochy zemědělské.
Pozemek je velmi dobře přístupný z asfaltové příjezdové komunikace a je zde možné bezproblémové napojení na elektřinu. V současné době je tato nabídka vhodná pro investory, kteří chtějí uložit své finance do pozemků, které neztrácejí na své hodnotě ba naopak.
Přírodní krásy, které obec obklopují, učinily z Nových Hutí významné středisko šumavského turistického ruchu. Okolí Nových Hutí je protkáno desítkami turistických tras a nabízí tak celoroční vyžití. Samozřejmostí jsou i v zimě upravené běžecké stopy, které kopírují nejznámější turistické trasy (Churáňov, Zadov, Chalupská slať, Svinná Lada, Knížecí Pláně, Bučina, Polku apod.). Nedaleko od Nových Hutí se nachází Kvilda (10 km), Zadov (7 km), Churáňov (10 km). Vimperk je vzdálen cca. 11 km po hlavním silničním tahu. Vzdálenost od Strážného, hraničního přechodu s Německem, činí 35 km. Zveme Vás do úžasné a unikátní okolní přírody, ve které jsou Nové Hutě jedním z výchozího místa.

Celkem: 21 201 950 Kč
ID inzerátu: 7829836
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Nové Hutě, okres Prachatice
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Trvalé trávní porosty
Pozemku: 60577 m2
Zařízení: nezařízeno
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí