nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 146 m2

Našiměřice, okres Znojmo

430 750 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme vám exkluzivně, v rámci probíhajícího insolvenčního řízení, podíl o velikosti ( jedna polovina ) na nemovitosti čp.75, která stojí na pozemku parc.č.st.89 a podíl o velikosti ( jedna polovina ) na pozemcích parc.č.st. 88/1 a parc.č.st 89 a dále podíl ( jedna pětina ) na pozemku parc.č.3332 v obci Našiměřice , okres Znojmo.
Pozemek parc.č. St. 88/1, k.ú. Našiměřice o výměře 214 m2je zatravněný pozemek s porosty. Pozemek parc.č. St. 89, k.ú. Našiměřice o výměře 554 m2je z části zastavěn stavbou č.pop. 75 a přístavbou skladu, je zatravněn.Nemovitost čp.75 - pohostinství a obchod - jedná se o samostatně stojící stavbu občanského vybavení s jedním nadzemním podlažím. Přístup a příjezd je zajištěn po zpevněné asfaltové komunikaci ve vlastnictví obce Našiměřice. Stavba je dřevěná, střecha sedlová, krytina plechová. Vnitřní obklady keramické. Okna dřevěná. Podlahy PVC a dlažba. Vytápění tuhá paliva a el. přímotopy. Elektroinstalace 230V a 400V. Zdroj teplé vody el. bojler, kanalizace do jímky. Vybavení kuchyně kuch. linka a dřez. Vnitřní vybavení umyvadlo a WC. S objektem je propojen zděný sklad, střecha hliníková, kovové schodiště, bez vytápění
Smlouva se uzavírá přímo s insolvenčním správcem. Prodej se uskutečňuje v přímém prodeji nejvyšší nabídce mimo dražbu. Předložená cenová nabídka se ihned po přijetí předkládá insolvenčnímu správci a zajištěnému věřiteli. Znalecký posudek na vyžádání k dispozici. Prodejem nemovitosti zanikají ze zákona veškeré finanční zástavy na nemovitosti.

Celkem: 430 750 Kč
ID inzerátu: 7827780
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: IR1772021
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Našiměřice, okres Znojmo
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 146 m2
Obytná: 146 m2
Užitná: 146 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
typ: smíšený
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí