nezadáno
ne

Prodej restaurace, 900 m2

Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou

6 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + provize RK

Dovolujeme si Vám nabídnout ve výhradním zastoupení majitele, v dnešní době již opravdu ojedinělou možnost zakoupení objektu občanské vybavenosti v obci Jenišovice č.p. 51 (okres Jablonec nad Nisou), který se nachází na strategickém místě v samém středu obce mezi dvěma autobusovými zastávkami. Objekt je momentálně cca 6 let nevyužíván. Celková plocha pozemku činí 551 m2. Zastavěná plocha hlavní budovy je 321 m2, přístavky ve dvoře cca 150 m2, zbytek volného dvora cca 80 m2. Užitná plocha komerčních a bytových ploch v současnosti cca 570 m2. V minulosti bylo přízemí objektu využíváno za účelem pohostinství, v patře byl taneční sál + byt 2+1, zbytek patra se využíval jako ubytovací zařízení, půdní prostor volný.
Dle platného územního plánu musí komerční plochy v objektu převažovat nad bytovými.
Objekt lze dále využívat za účelem podnikání, např. provoz restaurace s ubytováním + vlastní bydlení. Možná je i přestavba na penzion, ubytování, sídlo firmy se vzorkovnou, ordinace lékařů + lékárna v přízemí, např. obchod s potravinami atd.
K objektu je zpracovaná architektonická studie nazvaná: „přestavba na polyfunkční dům“. Tato studie je odsouhlasena závazným stanoviskem orgánu územního plánování jako přípustná.
V objektu má vzniknout po přestavbě cca 900 m2 užitných ploch + 4 garážové stání a 1 venkovní stání. Skladba polyfunkčního domu: Nebytové prostory (obchodní, ateliery, ubytování atd.) 542,7 m2. Bytové plochy 312,9 m2.
Z těchto ploch je navrženo: 3 x nebytový prostor v přízemí. V patrech 6 x atelier a 6 x byt.
Plochy sklepů 35,8 m2. Garážové stání 4. Venkovní parkovací stání 1.
Záměr se dá upravit, nebo nemusí být novým majitelem vůbec využit. Objekt lze tedy využít jako developerský záměr nebo pro drobné podnikání spojené s bydlením.
Vzhledem k poloze obce a také faktu, že v její blízkosti se nacházejí nové výrobní a skladovací haly, je tento záměr výhodný jak k pronájmu plánovaných jednotek tak jejich rozprodeji po přestavbě.
Obec Jenišovice má přes 1200 obyvatel, leží přímo na úpatí chráněného krajinného území Český ráj, 4 km severně od Turnova, dostupná po dálnici D10 směr Jablonec nad Nisou, Liberec nebo Praha. Obec má standartní vybavenost.
Projekt a další info. po domluvě v RK. Objekt bude prodán nejvyšší nabídce.

Celkem: 6 990 000 Kč
ID inzerátu: 7827117
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 054-14-117-1
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Jenišovice, okres Jablonec nad Nisou
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 900 m2
Zastavěná: 470 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1

Kontakt na prodejce nemovitostí