nezadáno
ne

Prodej penzionu, 650 m2

Lindauerova, Plzeň, Východní Předměstí, okres Plzeň-město

24 600 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme exkluzivně k prodeji plně funkční známý Plzeňský penzion s restaurací Žlutý dům, který je většinou plně obsazen díky výhodné poloze. Nachází se v těsné blízkosti centra. Leží poblíž Plzeňského pivovaru a legendární restaurace na Spilce. V pěší blízkosti domu je fotbalový stadion ve Štruncových sadech, náměstí Republiky, pivovarské muzeum a další turisticky atraktivní místa. Dům je bez přerušení provozován jako aktivní penzion, se zavedenou klientelou (zaměstnanci firem, turisti a další). Vzhledem k zavedeným sítím ke každé bytové jednotce, je možná jednoduchá adaptace na bytové jednotky k pronájmu apod.
Dům má zastavěnou plochu 192 m2 a užitnou plochu cca. 642 m2. Celkem má 9 bytových jednotek. V 1.NP, 2.NP a ve 3.NP je 1x 2+kk, 3 x 1+1, 2 x garsoniéra s předsíní a v podkroví (4.NP) je 3 x garsoniéra bez předsíně. Plus ostatní plochy - schody, chodby apod. Všechny byty mají vlastní sociální zařízení, vanu nebo sprchu, vlastní kotel s měřidlem spotřeby plynu, vlastní přípojku vody a elektřiny a většina je vybavena kuchyňskou linkou. Dům byl kompletně zrekonstruovaný v roce 2004 (rozvody, sanace, stavební úpravy, fasáda, okna, střecha atd.) a je průběžně udržovaný. Rentabilitu domu, díky výhodné poloze, zlepšují i velké reklamní plochy na domě, které tvoří stálý pasivní příjem cca. 150 000 až 200 000,- Kč/rok.
V podzemním podlaží o výměře 192 m2, se nachází kompletně vybavená restaurace s kuchyní, barem, vinným sklípkem a recepcí. Restaurace má i praktické výdejní okénko směrem na sousední tankovací stanici.
Doporučujeme prohlídku. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.78/2013 Sb..

Celkem: 24 600 000 Kč
ID inzerátu: 7825803
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 6071
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Lindauerova, Plzeň, Východní Předměstí, okres Plzeň-město
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Penziony
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná: 650 m2
Zastavěná: 192 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Typ vytápění: Ústřední plynové
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí