nezadáno
ne

Prodej ubytovny, 527 m2

Pěnčín, Alšovice, okres Jablonec nad Nisou

13 200 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Nabízíme k prodeji mnohoúčelový dům Dupanda v podhůří Jizerských hor s kapacitou - 30 - 70 lůžek - 19 pokojů.
Objekt by mohl sloužit jako domov pro seniory nebo pro mládež, pečovatelský dům, dům služeb ( i zdravotnických) nebo velký rodinný dům s možností výroby.
Nemovitost vybízí také k pořádání společenských i soukromých akcí, rekreaci pro zaměstnance, škol v přírodě, ozdravných pobytů, sportovních soustředění, firemních školení nebo team - buildingů.

Tato velmi zajímavá nemovitost (bývalá sklárna - tlačírna) se nachází v Přírodním parku Maloskalsko a je částí obce Alšovice - Pěnčín. Nemovitost je po rekonstrukci, jsou zde nové rozvody elektřiny, odpadů, vodovodní rozvody, plastová euro okna, vnitřní omítky, obklady, podlahy, sanitární zařízení, nová střešní poplastovaná krytina, pozinkované klempířské konstrukce, bleskosvod osazen, fasáda je na převážné části objektu zateplená.

Celková užitná plocha vč. suterénu činí 780 m2. V 1. NP za vstupní halou je velká společenská místnost s barem, přes prostornou chodbu jsou dvě velké kanceláře, 5 pokojů a četné sociální zařízení (viz 3D vizualizace). V zadní části přízemí je velká jídelna a budoucí kuchyň. Ve 2. NP je dalších 12 místností z nichž některé mají vlastní sociální zařízení, jiné společné, každý pokoj má vlastní umyvadlo. Přes venkovní schodiště přístup do přístavby - (konferenčního) sálu s kapacitou 60 míst s krásným přiznaným dřevěným krovem. Nabízí se též možnost další půdní prostorné vestavby. Pozemky tvoří celkem 4723 m2.

Vytápění objektu zajištují dva automatické kotle na tuhá paliva (umístěné v suterénu) i se skladem na tuhá paliva. K ohřevu vody poslouží dva bojlery. Možné vybudování Wellness prostorů v suterénu. Objekt je napojen na přípojku vody z vlastní studny, přípojku elektro (220V, 380V). Odpady jsou svedeny do jímky. Pro celý objekt je již v započaté výstavbě schválený projekt ČOV projektované na pozemku č.p. 2325/2.

U objektu je autobusová zastávka, spoj v odpoledních hodinách jezdí každou hodinu dvěma směry - do Železného Brodu a do Jablonce nad Nisou. V Alšovicích startují běžkařské tratě Pěnčínské magistrály. Ski areál Tanvaldský Špičák 18 km, sjezdovky pod Ještědem v Liberci 30 min autem, ski areál Paseky nad Jizerou 23 km, nejbližší sjezdovka je přímo v Alšovicích Ski Areál Dráček. Vzdálenost od CHKO Českého Ráje je 7 km. Vzdálenost od Frýdštejna (zřícenina hradu) 11 km. Přímo v Pěnčíně je Výletní areál Fipobex, kde nabízí turistické atrakce pro veřejnost. Areál nabízí okružní vyhlídkové jízdy vláčkem do turistických míst. Přírodní park Maloskalsko je chráněné území o rozloze 29 km2. Osu přírodního parku tvoří řeka Jizera. Vrcholové části parku tvoří pískovcové skály. Všeobecně lze říci, že objekt se nachází v turistické oblasti s možností využití velkého množství turistických tras do skalních městeček a do Českého ráje i přírodního parku Malosklasko.
Rádi Vám poradíme s financováním této nemovitosti. Těšíme se na společné setkání na Dupandě.

Celkem: 13 200 000 Kč
ID inzerátu: 7824971
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Pěnčín, Alšovice, okres Jablonec nad Nisou
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ubytování
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná: 527 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední tuhá paliva
Typ domu: Vícepatrový
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí