nezadáno
ne

Prodej bytu 2+1, 92 m2

Pražákova, Brno, Štýřice

11 300 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu Včetně provize RK a právního servisu.

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje exkluzivní prodej jednotky 2+1 o celkové výměře 92 m2 nacházející se v 25. NP. Brněnského AZ Toweru, nevyšší budovy v Česku, k bytu náleží i podzemní parkovací místo.

AZ TOWER představuje moderní budovu s rekordní výškou 111 m se dvěma podzemními a třiceti nadzemními podlažími. Prestižní obchodní adresa s výbornou dopravní dostupností, reprezentativní prostory, kvalitní zázemí a technologie šetrné k životnímu prostředí jsou výhodami této stavby. Budova získala řadu prestižních ocenění, které potvrzují její kvality.

Aktuálně je byt zařízen jako apartmán.
Do bytu se dostanete rychlovýtahem na čipovou kartu, parkování je zajištěno na vlastním podzemním parkovacím stání o výměře 13,75 m2 velkou výhodou je to, že je umístěno přímo u výtahu.

V obchodní galerii, která prochází přes první tři podlaží budovy, se nachází centrální recepce s nepřetržitým provozem a širokou nabídkou obchodů a služeb (restaurace, fitcentrum, pojišťovna, autosalon a servis, advokátní kanceláře a mnoho dalších).

Lokalita má výborné dopravní napojení na dálnici D1 (Praha – Bratislava – Ostrava – Vídeň) i městský okruh. V docházkové vzdálenosti jsou zastávky městské hromadné dopravy.

Pokud Vás tato jedinečná nabídka zaujala, neváhejte mne kontaktovat. Ev. číslo: 636640.

Celkem: 11 300 000 Kč
ID inzerátu: 7824590
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 636640
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Pražákova, Brno, Štýřice
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+1
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 92 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: panelový
Podlaží: vyšší
Zařízení: částečně zařízeno

Kontakt na prodejce nemovitostí