nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 130 m2

Hutařova, Brno

11 000 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + provize RK + DPH

V zastoupení majitele si dovoluji nabídnout patrový rodinný dům v řadové zástavbě v Brně. A to v jedné z nejžádanějších lokalit na ulici Hutařova v Králově Poli. Po ruce tak budete mít jak kompletní síť služeb a obchodů, tak sportoviště či zastávky MHD nebo základní a mateřskou školu. Vše nadosah v docházkové vzdálenosti.

Dům má v současnosti dvě obytné podlaží, kdy v každém z nich se nachází jedna bytová jednotka s dispozicí 2+1. Každá jednotka má samostatné rozvody a měřiče. V prvním nadzemním podlaží je topení zajištěno vafkami a na ohřev TUV slouží elektrické průtokové ohřívače. Okna jsou v prvním podlaží dřevěná. Topení a ohřev TUV pro druhé nadzemní podlaží zajišťuje plynový kotel. V tomto podlaží jsou již okna plastová.

Dále zde naleznete jedno podzemní podlaží se vstupem do dvorního traktu, kde je k dispozici zahrada s výměrou 124 m2, kam pohodlně umístíte pergolu s posezením, grilem a menším bazénem či vířivkou. Dům však nabízí ještě prostornou půdu, přístupnou po plnohodnotném schodišti.

Dům je vhodný nejen jako investiční příležitost s možností rozšíření domu o další bytovou jednotku na půdě, ale i jako prostorné rodinné bydlení s dispozicí 5+1. Vzhledem k tomu, že v domě neprobíhaly žádné větší průběžné modernizace, je vhodný k větší rekonstrukci dle vlastních představ.

Stavba domu byla dokončena v letech 1920-1930. Uliční šíře činí 7,8 metrů. Dům je připojen na všechny dostupné inženýrské sítě, jako je kanalizace, městský vodovod i plyn.

Napsat všechny informace o tomto skvělém domě do jednoho malého inzerátu je však téměř nemožné. Pokud vás zajímá víc, rád vás domem provedu a předám obsáhlejší informace.

Kupní cena nemovitosti uvedená v inzerátu je pouze orientační. V případě vyššího počtu zájemců může dojít i k jejímu zvýšení.

Celkem: 11 000 000 Kč
ID inzerátu: 7823070
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Hutařova, Brno
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Užitná: 130 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Řadový
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí