nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 148 m2

Stojčín, okres Pelhřimov

4 590 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme k prodeji hezký rodinný dům v obci Stojčín. Jedná se o přízemní dům se zastavěnou plochou o velikosti 302 m2, která nabízí bydlení o velikosti 3+1 a podlahovou plochou 113 m2. Rodinný dům je napojen na obecní vodovod, elektřinu, topení na tuhá paliva, dům má vlastní jímku. Dům má k dispozici půdní prostory, které jsou vhodné k rekonstrukci a nabízí možnost dalších obytných prostor. Rodinný dům je vybaven kuchyňskou linkou a plynovým sporákem, koupelna má sprchový kout. Dům prošel částečnou rekonstrukcí – v roce 2010 rekonstrukce koupelny, v roce 2013 rekonstrukce kuchyně, v roce 2019 zateplení a nová fasáda, výměna střešní krytiny, dále nová plastová okna a vstupní dveře. Možnost využívat dva samostatné vchody do domu. Dům je podsklepen, rozdělení na 3 samostatné sklepy s výměrou cca celkem 14 m2. Součástí domu je i menší technická místnost. Za domem se nachází krásná zahrada o celkové výměře 197 m2, s možností využití k realizaci vašich nápadů a přání. Vedle domu nalezneme garáž s jedním parkovacím stáním a dřevník. Celý pozemek je oplocen a přístup k domu je ze dvou stran.
Dům se nachází v klidné části Vysočiny, na úplném konci obce u lesa, je obklopen přírodou s krásnými výhledy, což umožňuje příjemné místo pro klidný odpočinek a relaxaci. Je ideálním místem pro houbaření a procházky do přírody.
Obec Stojčín se rozkládá na svahu Číhalova vršku, její katastr přímo hraničí s Jihočeským krajem a okresem Jindřichův Hradec. Obec umožňuje dobrou dopravní dostupnost, obec po celé délce rozděluje elektrifikovaná železniční trať z Veselí nad Lužnicí do Jihlavy, hned naproti domu je železniční stanice Počátky-Žirovnice. Veškerou občanskou vybavenost nalezneme ve městě Počátky nebo Žirovnice, obě města ve vzdálenosti necelé 4 km.
Pro domluvení prohlídky či bližší informace, prosím kontaktujte na přání majitele pouze realitního makléře. Rádi vás nemovitostí provedeme a podáme veškeré informace, zajistíme vám také výhodné financování, dle vašich požadavků přímo na míru i včetně odhadů a pojištění. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, prohlídku doporučuji. Další informace u realitního zprostředkovatele.

Celkem: 4 590 000 Kč
ID inzerátu: 7820446
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Stojčín, okres Pelhřimov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 5 mil.
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 148 m2
typ: kamenný
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Sklep: ano
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí