nezadáno
ne

Prodej kanceláře, 54 m2

Moravní, Rohatec, okres Hodonín

1 090 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

V obci Rohatec, nedaleko Hodonína, vzniká bytový dům s 29 bytovými jednotkami různých velikostí od 1+kk až po 4+kk a 3 komerčními prostory. Díky této rozmanitosti poskytuje zajímavé možnosti pro bydlení, podnikání nebo investici. Projekt je již ve výstavbě a jeho dokončení se předpokládá ke konci roku 2021.

V tomto bytovém domě Vám nabízíme ke koupi komerční prostor o velikosti 54,5m2, který má samostatný vstup z ulice a vlastní sociální zázemí. Může být ideálně využit jako kancelář, e-shop nebo obchodní prostor.

Rohatec je obec v Jihomoravském kraji jen 5 km vzdálená od Hodonína. Do tohoto okresního města se můžete dostat za necelých 20 minut pomocí autobusu, vlakem již do 10 minut. Bezproblémové je také vlakové a autobusové spojení s největším městem na Moravě, Brnem.

Rodinné domky s pečlivě udržovanými zahrádkami zdobí vnitřní část obce. Příjemný charakter ulic je podtrhnutý starými vzácnými alejemi lip, ozdobnými jehličnany a keři.
Důležitým cílem výstavby je vytvoření podmínek pro vznik nových příležitostí k bydlení v klidné lokalitě a napomáhaní stabilizace obyvatelstva obce Rohatec.

Projekt Bytového domu Rohatec je budován s pečlivým zřetelem na kvalitní zázemí nejen pro budoucí obyvatele domu, ale také pro současné obyvatele obce a blízkého okolí.

Informace o aktuální dostupnosti, technických a technologických řešeních projektu, naleznete přímo na internetové stránce projektu: www.bytyrohatec.cz a nebo kontaktujte realitního makléře, který Vám poskytne veškeré informace.

Celkem: 1 090 000 Kč
ID inzerátu: 7819461
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 144-14-517
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Moravní, Rohatec, okres Hodonín
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Zastavěná: 54 m2
typ: panelový
Typ vytápění: Ústřední elektrické
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí