nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 46 m2

Opavská, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město

7 050 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu + služby 2600, kauce 14100.00, + adm. poplatek 3000.00

Pronájem bytové jednotky 2 + kk, ul. Opavská 768/101, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt se nachází v 1. patře v domě bez výtahu a je po rekonstrukci. V celém bytě je nová elektroinstalace, plastové okna a plovoucí podlahy. Kuchyň spojená s obývacím prostorem je vybavena kuchyňskou linkou. Koupelna a WC jsou společné a jsou také po rekonstrukci - obklady, dlažba, nový sprchovací kout. Všechna okna bytu směrují do dvora, parkování je možné za domem. Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti (MHD, obchody, apod.). PODA dva měsíce zdarma.
Poruba nabízí širokou nabídku různorodých aktivit, přes kulturu, sport a zábavu nočního života, ale hlavně příjemné bydlení.
Tento obvod Vám poskytuje vše pro Vás spokojený život. Nabídka služeb je zde skutečně pestrá a zahrnuje nejrůznější sportovní aktivity, velké množství fitness center různých zaměření, například výhradně pro ženy či „old school“ posilovny. Dále pak několik tenisových a volejbalových kurtů, a dokonce fotbalové hřiště, které lemuje běžecká dráha, a to vše ve sportovním areálu VOKD, který je sám takovým srdcem sportovního vyžití v Porubě. Pokud se rádi věnujete joggingu, určitě si zamilujete krásně nasvícenou Hlavní třídu, která je jako dělaná pro běh či jízdu na kole.
Když se řekne Poruba, velkou část lidí napadne především pohodové bydlení ve velmi žádané lokalitě Ostravy s nejrůznějším množstvím obchůdků, restaurací či kaváren, barů a vinoték. Poruba je také skvělé místo pro děti, neboť se zde nachází velké množství školek, škol, prestižních gymnázií – Wichterlovo a Tigridovo či Vysoká škola Báňská, která je dokonce ve světovém žebříčku hodnocena výše než Karlova Univerzita v Praze. Co se týče běžných potřeb tak veškerá občanská vybavenost je k dispozici, je zde velmi hustá síť MHD, velké množství supermarketů, lékáren a samozřejmě Krajská nemocnice. Všude se dostanete velmi rychle a pohodlně.
Možná váháte, ale Poruba je skutečně to pravé místo pro Váš nový domov.

Celkem: 7 050 Kč
Poznámka k ceně: + služby 2600, kauce 14100.00, + adm. poplatek 3000.00
ID inzerátu: 7819203
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Opavská, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 10000 Kč, 2+kk
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 46 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 2. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí

Hodnotit makléře

49 %
( 52 Hodnotilo )

Heimstaden Czech s.r.o.
Gregorova 2582/3, Moravská Ostrava, 702 00 Ostrava
Více o společnosti

Další nabídky realitní kanceláře