nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 520 m2

Rychnovská, Jablonec nad Nisou, Kokonín, okres Jablonec nad Nisou

9 250 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně nabízíme prodej velmi atraktivního projektu výstavby bytů rodinného bydlení v klidné části Jablonce nad Nisou – Kokonín.

Prodej zahrnuje původní nemovitost ve velmi dobrém stavu, projekt s kompletní projektovou dokumentací přestavby pro stavební povolení a platné stavební povolení.

Architektonický návrh vkusně propojuje design stylového moderního bydlení s malebným prostředím okrajové části města Jablonce nad Nisou.

Aktuálně projekt obsahuje 5 bytů dispozice 3+kk a 4+kk s terasami, o užitné ploše od 95 m2 do 127 m2, včetně mezonetových. Dispozice nemovitosti však umožňuje rozšíření na větší počet jednotek rozdělením části projektu na malometrážní byty.

Umístění projektu v Jizerských horách, nedaleko Českého ráje a ski areálů Bedřichov a Ještěd, nabízí širokou škálu celoročního volnočasového využití pro celou rodinu včetně cyklistických a turistických tras. Komfort bydlení v Euroregionu Nisa, nedaleko hranic s Německem a Polskem, je umocněn snadnou dostupností dálnice do Prahy a Liberce.

Absence novostavbového bydlení v Jablonci nad Nisou spolu s kalkulovanými aktuálními prodejními cenami bytů v tomto regionu, poskytují pro případného investora velmi zajímavý výnos.

Umíme pomoci s financováním a zajištěním stavební firmy pro realizaci.

Doporučujeme prohlídku.

Celkem: 9 250 000 Kč
ID inzerátu: 7818915
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Rychnovská, Jablonec nad Nisou, Kokonín, okres Jablonec nad Nisou
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 10 mil.
Energetický štítek: B
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 520 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí