nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 230 m2

Sádky, Želešice, okres Brno-venkov

22 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Jedinečná novostavba v obci Želešice, moderní a nízkoenergetická vila o dispozici 6+kk s dvou garáží v Želešicích a s pozemkem o velikosti 660 m2 nabízí elegantní bydlení s užitnou plochou 250 m2 , kde nebyly opomíjeny ani požadavky na úložné prostory a kladen důraz na použité materiály, pohodlí a dispozici.

V základním provedení domů jsou již v ceně nadstandardní prvky - vysoce kvalitní okna v barvě antracit (trojskla) Pramos (7 komorový systém) + venkovní žaluzie na elektrický pohon, garážová vrata na ovládání, terasa, zámková dlažba, keramické dlažby a vinylové plovoucí podlahy (třída zátěže vhodná i pro kancelářské prostory), v pokojích, značkové dveře a obložkové zárubně, koupelny s podlahovým topením a sanitárním vybavení Grohe. Podlahové teplovodní vytápění domu v obou podlažích a ohřev vody zajišťuje tepelné čerpadlo Viessmann.

Dispozice: Obytný prostor s kuchyní 55,3m2, Chodba 6,3m2, Ložnice 23,1m2, Šatna 5m2, Koupelna ložnice 5,4, Toaleta 3,9, Technická místnost 12,6, Schodiště 6,5, Sklad pod schody 1,8m2,
2Np: Pokoj 20m2, Pokoj II 17,1m2, Chodba 5,5m2, Koupelna 10,1m2, Chodba 6,5m2, Pracovna 11,1m2, Vstup 5,3m2, Garáž pro dvě vozidla 34,2m2

Želešice jsou skutečnou branou do Přírodního parku Bobrava. Údolí Bobrava se představuje ve své typické podobě a poklidné kráse. Říčka meandruje v houští břehových porostů, kolem ní se rozprostírá zeleň nivních luk a zalesněné stráně Bobravské vrchoviny. Civilizačních stop je tu poskrovnu. Značení je sporadické, ovšem zabloudit se nedá.

Lákadlem pro děti může být například stezka Pohádkový potok. Cyklistů i pěších je o víkendu tak akorát, v pracovní dny se údolí vyprázdní.

Našli jste místo, kde vás nic nezaskočí. Rychlé nákupy jsou v příjemné vzdálenosti díky místním obchodům, případně velkých obchodních center Olympie, Avion, který nabízí celou škálu nákupních možností. Sem se dostanete z domu za 10 minut.

Do centra Brna to máte 15 minut, na Hlavní nádraží 25, pokud byste rádi cestovali autobusem, zastávka je 350 m od domu.

Stejně tak si v blízkosti vašeho domova můžete zajít na dobré jídlo do restaurace nebo kavárny či cukrárny.

Želešice leží na jižním okraji brněnské aglomerace a obec má přibližně 1600 obyvatel. Velkou výhodou obce je výborné napojení na město Brno díky dálničnímu přivaděči směrem od Vídně.

Celkem: 22 990 000 Kč
ID inzerátu: 7818082
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Sádky, Želešice, okres Brno-venkov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná: 230 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí