nezadáno
ne

Prodej penzionu Raspenava s přilehlými tenisovými kurty

Luční, Raspenava, okres Liberec

8 790 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje možnost vlastní seberealizace, podnikání, kde se spojí Vaše schopnosti s přírodou nebo chcete skvěle investovat, tak jste tady správně. V srdci Jizerskohorské Bučiny na Vás čeká příležitost, kde si můžete vybudovat svůj sen. Vlastní podnikání podle svých představ na vlastním velkém pozemku. Vítejte v nádherném prostředí pod přírodní rezervací, na startu cyklostezek v Jizerských horách.
Mám zde pro Vás šanci, kde se mohou spojit vaše touhy po byznysu, investici, nadšení, chuť a energie, a to vše na strategickém místě ve vyhledávané lokalitě v obci Raspenava.
Je to výzva, ale zároveň obrovská příležitost pro splnění životních cílů.

Rodinný a pečlivě udržovaný penzion s tenisovými kurty má již zavedené a renomované jméno s jistou klientelou. K penzionu náleží velký pozemek o cca 7000 m2 ( v uzemním plánu jako pozemky s občanskou vybaveností) na kterém jsou umístěné tenisové kurty. Zastavěná plocha budovy je 462 m2. Penzion v prvním podlaží má 6 pokojů s vlastním sociálním zařízením o 17 lůžkách a Ubytovna o 3 pokojích s 24 lůžky podlahové plochy cca 310 m2. Členění budovy: V přízemí je rozděleno na vybavenou kuchyň, restauraci, taneční sál, sklad potravin, kotelna, 2x toalety, terasa k venkovnímu sezení. Areál má rozlehlé parkoviště s cca 10 parkovací místy. V nejbližším okolí atraktivní běžkařská dráha (1 Km) , turistické trasy, cyklistické trasy a mnoho dalšího... Penzion má své kouzlo pro hotelnictví, ale je vhodný také jako výborná investice a po úpravách zajistí i jiné využití, jako prodej apartmánu atd... Přijďte se podívat osobně. Brzy na viděnou. Ev. číslo: 635183.

Celkem: 8 790 000 Kč
ID inzerátu: 7817540
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 635183
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Luční, Raspenava, okres Liberec
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 620 m2
Zastavěná: 462 m2
Pozemku: 7011 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí