nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 59 m2

Horynova, Praha, Chodov, Praha 4

17 980 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu +popl. 2710

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje pronájem bytů 2+kk o velikosti 59 m2. Hledáte bydlení v Praze? Aktuálně nabízíme dva totožné byty k pronájmu. Liší se jen umístěním v patrech domu.

Bydlete v moderním domě, kde je o Vaše soukromí a bezpečnost postaráno díky ostraze, která je zde přítomna non-stop. Nádvoří je oploceno, nabízí tedy klid a pohodu. Vstupní dveře do domu jsou na bezpečnostní čip. Byty jsou součástí projektu Zahrady Opatov, který naleznete v blízkosti stanice metra trasy C - Opatov. Tamtéž jsou autobusové zastávky MHD.


Veškerá občanské vybavenosti (restaurace, Tesco, Lidl, Pošta, Poliklinika, Lékárna) je v blízkém okolí. Rodiny s dětmi přivítají blízkost velikého parku s hřištěm pro děti, kam dojdete bezpečně - žádné křížení s automobilovým provozem. V parku jsou i cvičební prvky pro dospělé. Okolí je protkáno cyklistickými stezkami, nedaleko je i vyhlášená Chodovská tvrz s parkem. Nabízíme ideální místo pro život se skvělou dostupností do pulzující Prahy.

Pronájem bytu 2+kk je složen z pravidelného měsíční úhrady nájmu ve výši 17.980 Kč + služby na osobu 2.710 Kč (další osoba 915 Kč). Lze smluvně rozšířit o připojení k internetu 219 Kč (optický kabel) + garážového stání (1.500 Kč za měsíc) v garážích objektu. V této kalkulaci nejsou zahrnuty poplatky za energie.


Podmínky pro sepsání Nájemní smlouvy jsou následující - úhrada Rezervační smlouvy ve výši jednoho měsíčního nájmu. Vratná kauce ve výši 17.980 Kč + zaplacený nájem na příští kalendářní měsíc včetně poplatku za služby na bankovní účet majitele nemovitosti.


Rád poskytnu bližší informace a provedu Vás byty při osobní prohlídce. Kontaktujte mne na telefon či e-mail. Těším se na Vás při osobním setkání - Petr Vorlíček. Ev. číslo: 635612.

Celkem: 17 980 Kč
Poznámka k ceně: +popl. 2710
ID inzerátu: 7817203
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 635612
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Horynova, Praha, Chodov, Praha 4
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: obecní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 59 m2
typ: skelet
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: částečně zařízeno
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí