nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 820 m2

Senožaty, okres Pelhřimov

7 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Reality 11 Vám zprostředkují koupi unikátního stylového venkovského sídla s velmi silným genius loci (částečně okusíte při 3D virtuální prohlídce, naplno při osobní návštěvě – nutno zažít!). Pro náročné klienty, kteří hledají něco netradičního a výjimečného.

Památkově chráněná zemědělská usedlost se skládá ze dvou samostatných patrových obytných domů (každý má vlastní č. p. a elektroměr 220/380 V), rozsáhlých hospodářských stavení a velké stodoly. Nemovitost stojí přímo v centru obce na náměstí u kostela (naproti faře), ovšem díky uzavřenému dvoru s vysokou dřevěnou bránou uvnitř areálu zažíváte naprosté soukromí. Přitom veškeré služby (obchod, školka, škola, pošta, restaurace, obecní úřad, knihovna) máte v docházkové vzdálenosti do 5 minut. Les procházkou 10 až 15 minut. V okolí několik míst na koupání.

První dům (č. p. 74) má 457 m2 užitné plochy a zahrnuje 2 (až 3) samostatné bytové jednotky. V přízemí jsou 3 obytné místnosti s na míru vyrobenou kuchyňskou linkou z bukového masivu, prostorná koupelna s vanou a dvěma umyvadly (elektrické podlahové topení), samostatná toaleta, přes chodbu je pak další samostatná místnost (41 m2) s klenbami, kuchyňkou, dvěma toaletami a funkčním otevřeným kamenným krbem. (Nyní tato místnost slouží pro setkávání rodiny, přátel a skupin až 20 osob.)

Ze vstupní předsíně s klenbami se po širokém dřevěném schodišti dostanete do 2. NP, kde je samostatná podkrovní garsonka (59 m2) s vlastní koupelnou (sprcha, umyvadlo, toaleta, elektrické podlahové topení) a přípravou na instalaci kuchyně. Dále se v tomto NP nachází dvě samostatné obytné místnosti, kuchyňský kout, samostatná sprcha, samostatná toaleta a šatna.
Z garsonky se pak po původním dřevěném schodišti dostanete na rozlehlou půdu (130 m2), která nyní slouží jako skladiště.

V místnostech ve 2. NP, na půdě a ve velké místnosti v přízemí jsou podlahy z masivních dřevěných fošen (ve dvou místnostech původních!). V přízemí jsou v místnostech plovoucí laminátové podlahy, v koupelnách a předsíni dlažba.

Druhý dům (č. p.) 75 má užitnou podlahovou plochu 234 m2 + podkroví (s částečnou přípravou na další obytné místnosti). V přízemí se nachází garsonka s kuchyní, sprchou, vanou a toaletou, přes menší chodbu vejdete do průchozí místnosti (nyní slouží jako domácí kino se speciální zvukovou izolací) a přes ni se pak dostanete do další místnosti (nyní slouží jako kancelář – 38 m2), která má vlastní vstup přímo z náměstí. V této místnosti se mimo jiné nachází funkční historická kachlová kamna a klenutém stropě původní ozdobný štuk. Pravděpodobně nejstarší místnost celého areálu, která kdysi údajně sloužila jako kaple.

Napište si o heslo pro virtuální prohlídku a okuste atmosféru velkých místností s klenbami a podlahami z masivních fošen. Rád Vám odpovím na Vaše otázky a těmito nemovitostmi Vás ochotně osobně provedu. Další info na dumsenozaty.cz Ev. číslo: 22718.

Celkem: 7 990 000 Kč
ID inzerátu: 7816611
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 22718
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Senožaty, okres Pelhřimov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 820 m2
Užitná: 820 m2
Zastavěná: 870 m2
Pozemku: 1591 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: smíšený
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Jiné
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 5
Terasa: ano
Sklep: ano
Telefon: ano
Internet: ano
Zahrada: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí