nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1245 m2

Brno, Slatina

neuvedena

info v RK, cena k jednání

Nabízíme Vám k prodeji pozemek v katastrálním území Slatina, výborně přístupný z ulice Hviezdoslavova a přitom v klidné boční ulici, v platném územním plánu města zařazený do ploch PV – plochy pro výrobu. Podle územního plánu jsou na pozemku přípustné provozovny výroby a výrobních služeb, sklady a skladovací plochy; podmíněně přípustné jsou maloobchodní a velkoobchodní provozovny do velikosti 1 500 m2 prodejní plochy; administrativní budovy za podmínky, že jsou funkční součástí výrobních či skladových areálů; byty pro osoby zajišťující dohled a pohotovost či pro majitele a vedoucí provozoven za podmínky, že jsou součástí stavebního objemu předmětné provozovny; stavby pro sportovní, školské, zdravotnické a ubytovací účely za podmínky, že jsou funkční součástí areálů výroby a služeb.
Pozemek je oplocený, je z něj krásný výhled na jižní část Brna, roste na něm několik stromů a keřů, v současnosti je využíván jako zahrada.
Městský vodovod je v dosahu na sousední parcele, elektřina 230 a 400 V z nadzemního vedení přímo na pozemku; plyn ve vzdálenosti cca 100 m, odpady – septik na vyvážení. Jedná se o ojedinělou možnost nákupu pozemku v atraktivní okrajové části města.

Pro bližší informace kontaktujte makléře.

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7816171
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Brno, Slatina
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1245 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí