nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 55 m2

Bratrská, Strážnice, okres Hodonín

2 990 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Město Strážnice se nachází v Dolnomoravském úvalu při jihovýchodní hranici České republiky v blízkosti hranic se Slovenskem, v rovinách u řeky Moravy pod svahy Bílých Karpat. Je to město vína a lidových tradic, každoročně se tu koná Mezinárodní folklorní festival a vyhlášený je i zdejší skanzen a zámek. Milovníci cyklistiky jistě ocení nejednu stezku strážnickými vinohrady, které jsou vhodné i pro pěší turistiku. Naopak pro ty, co upřednostňují výhledy z paluby výletní lodi, je velkým lákadlem plavba po Baťově kanále.

Kromě velké rozmanitosti sportovního a kulturního vyžití, je zde mateřská škola, dvě základní školy, učiliště, střední škola, gymnázium i odloučené pracoviště vysoké školy. Najdete zde zdravotní středisko, obchod s potravinami, rozsáhlý sportovní areál a v létě můžete využít místní koupaliště.

V tomto kulturně rozmanitém městečku, které se nachází asi 15 km od Hodonína, Vám nabízíme ke koupi byt s rozlohou 55 m2 o dispozici 2+kk. Nachází se ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu, a to přímo v centru města na Náměstí Svobody, v ulici Bratrská.

Byt je po kompletní rekonstrukci a ve skvělém stavu. Byla provedena nová elektroinstalace, rozvody topení včetně kotle, nová dřevěná okna a v celém bytě jsou snížené stropy s moderními a podsvícenými podhledy. Vstupní část disponuje úložným prostorem, vstupem na oddělené WC a dále vstupem do obývacího prostoru s velmi příjemně zařízeným kuchyňským koutem. V prostorné a útulné ložnici oceníte v letních dnech klimatizaci a najdete zde mnoho místa pro další možné varianty využití prostoru, například pro pracovní kout. V koupelně si budete užívat příjemné chvilky v rohové vaně se sklenkou vína. Tyto večerní lázně se Vám mohou protáhnout i díky tomu, že budete mít přímo z vany výhled na zrcadlo se zabudovanou televizí.

Velkou výhodou domu je, že pozemek, jenž náleží k domu, je umístěn do klidného vnitrobloku. To znamená větší soukromí pro venkovní posezení, vlastní parkovací stání a v neposlední řadě k bytu náleží dvě venkovní kóje, které můžete využívat jako sklad nebo dílnu.

Byt zůstane kompletně vybaven a vy se můžete rovnou a jednoduše nastěhovat.

Teď už si stačí jen domluvit termín prohlídky, kde se dozvíte všechny další informace. Proto mě neváhejte kontaktovat.

Celkem: 2 990 000 Kč
ID inzerátu: 7814143
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Bratrská, Strážnice, okres Hodonín
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 55 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: 2. podlaží
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí