nezadáno
ne

Prodej bytových domů

Valtrovice, okres Znojmo

13 785 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

V exkluzivním zastoupení majitele nabízím na prodej 3 bytové domy, které se skládají celkem z 12 bytových jednotek a jedné nedokončené základové desky pro stavbu čtvrtého bytového domu.

Bytové domy jsou dvoupatrové, podsklepené a obdélníkového tvaru. První podlaží slouží jako společné prostory a sklepy k jednotlivým bytům. V nadzemních podlažích domu jsou 4 byty, umístěny vždy po 2 bytech na podlaží. Budovy mají rozvody elektroinstalace, rozvody studené a teplé vody – ohřev vody je lokální, kanalizaci a centrální vytápění plynovým kotlem situovaným v kotelně domu. Domy nemají výtah.

Bytové domy jsou tvořeny 4 bytovými jednotkami o rozloze:
1. NP:
Byt 2+1 o ploše 63,54 m2
Byt 3+1 o ploše 75,61 m2
2. NP:
Byt 3+1 o ploše 75,61 m2
Byt 3+1 o ploše 74,31 m2

Všechny bytové jednotky jsou obsazené stálými nájemníky, kteří mají podepsané nájemní smlouvy, které jsou na dobu určitou.

Je zde potenciál realizace čtvrtého bytového domu na základové desce, která je nyní pouze garážemi. Územní plán obce umožňuje v této lokalitě bydlení v bytových domech.

Bytové domy se nachází v obci Valtrovice, kterou najdete na jihu okresu Znojmo. Tato menší, ale krásná obec se nachází cca 15 km od Znojma, kam se dostanete nejen autem, ale také dobrou dopravní obslužností. V obci naleznete obecní úřad, mateřskou školu, obchod nebo sportovní hřiště.

Rád se s Vámi potkám na společné prohlídce této nemovitosti, která Vám může sloužit nejen na bydlení, ale také jako investice.

Celkem: 13 785 000 Kč
ID inzerátu: 7814080
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Valtrovice, okres Znojmo
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 870 m2
Zastavěná: 870 m2
typ: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 2. podlaží

Kontakt na prodejce nemovitostí