nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 190 m2

Písek, Vnitřní Město, okres Písek

Inzerát je starší než 6 měsíců!

14 990 900 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji podkrovní byt o dispozici 3+kk, s terasou s úchvatným výhledem na zlatonosnou řeku Otavu a Kamenný most, umístěným ve středověkém domě s renesanční fasádou z 16. století. Nadstandardně zrekonstruovaný byt s vkusně zachovanými prvky podkroví je o výměře podlahové plochy 190 m2. Dominantou celého bytu je společenský obytný prostor, který podle nejnovějších trendů spojuje kuchyni, jídelnu i obývací pokoj do jedné místnosti o nadstandardní rozloze. S obytným prostorem sousedí dvě ložnice, koupelna a praktická komora, kde jsou umístěny pračka, sušička prádla, centrální vysavač a plynový kotel.
Romantiku bytu umocňuje slunná terasa vklíněná mezi střechy. Je o výměře 8m2 a nabízí exkluzivní výhled na řeku se starobylým mostem, jez, sousední domy historického centra města a městský ostrov. Majitelům poskytuje výjimečný výhled s prostorem k relaxaci. Terasa je doplněna venkovní sprchou.
Masiv trámů se náramně dobře snoubí s precizně restaurovanými a nově položenými půdovkami s detailem zapuštěných přechodových trámů. V celém bytě je instalováno podlahové topení napojené na plynový kotel, a interiér díky tomu neruší topná tělesa. Střešní okna Velux se stala výrazným prvkem, který určuje charakter celého bytu. Díky nim a orientaci půdy na východ a západ je byt po celý den prosluněný. Všechna okna v bytě doplňují zastiňující rolety. Jednotka je doplněna klimatizací a nadstandardně řešeným osvětlením celého prostoru.
K bytu je možné využít zařízenou další ložnici, která vznikla jako půdní prostor, dlouhodobě pronajímaný vlastníkem vedlejší nemovitosti současným vlastníkům.
Příslušenstvím jednotky je menší sklepní prostor.
Pojďte se přiblížit Šrámkovu Měsíci a jako on mít stejně krásný výhled na řeku.

Celkem: 14 990 900 Kč
ID inzerátu: 7811897
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 2590
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Písek, Vnitřní Město, okres Písek
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: jiné
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 190 m2
Obytná: 190 m2
Užitná: 200 m2
Druh kontraktu: výhradní
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 3. podlaží
Typ vytápění: Lokální plynové
Terasa: ano
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano