nezadáno
ne

Prodej bytu 2+kk, 47 m2

Plzeňská, Praha, Košíře, Praha 5

6 890 000 Kč

celkem , lze dokoupit garážové stání, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu

Poslední volné byty 2+kk, které jsou součástí projektu Rezidence Plzeňská téměř v centru Prahy, čekají na své nové majitele. Projekt je v současné době ve výstavbě s plánovaným dokončením v létě 2022. Budoucí majitelé mohou podobu svého bytu v rámci klientských změn ještě přizpůsobit podle svých představ maximálního komfortu a pohodlí.

Před vchodem do domu je tramvajová zastávka U Zvonu, jen dvě zastávky budou zdejší obyvatele dělit od křižovatky Anděl (stanice metra a OC Nový Smíchov). Stavba navazující na citlivou rekonstrukci a restauraci původního dvoupodlažního domu probíhá s ohledem na architektonický ráz okolí za současného splnění standardů moderního bydlení.

Výborné dopravní spojení a veškeré myslitelné zázemí v okolí (obchody, restaurace, lékárna, služby) je v rovnováze s možností každodenní relaxace v přírodě. V pěší dostupnosti se nachází hned několik parků: Husovy sady, Šalamounka, Klamovka i Mozartem proslulá zahrada Bertramka.

V plánu městské části je úprava uličního pásu ze současné dopravní tepny na zelenou městskou třídu: oddychový boulevard se stromořadím, lavičkami a vodními prvky se zachovaným tramvajovým spojením. Studie budoucí podoby Plzeňské byla včetně vizualizací už představena veřejnosti a vzbudila velké nadšení a očekávání.

Aktuálně nabízíme také podkrovní 2+kk ve stejném projektu o velikosti 45,6 m2 za nabídkovou cenu 6.690.000,- Kč.

Pokud uvažujete o koupi vlastního bydlení nebo investičního bytu, ať už pro dlouhodobé nebo krátkodobé pronájmy, nabízí tato volba velmi zajímavé zhodnocení.

Celkem: 6 890 000 Kč
ID inzerátu: 7811211
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Plzeňská, Praha, Košíře, Praha 5
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná plocha: 47 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 7
Podlaží: 4. podlaží
Výtah: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí