nezadáno
ne

Prodej bytu 1+1, 44 m2

Petra Bezruče, Praha, Kobylisy, Praha 8

4 597 000 Kč

celkem, včetně provize, včetně DPH, včetně právního servisu

Hledáte malý byt s perfektní dostupností do centra Prahy? A přitom chcete mít přírodu na dosah? Nabízíme vám ideální startovací bydlení nebo jednoduše investici v Kobylisích.

Tento byt se nachází v příjemné části Kobylis. Okolí je bohaté na zelené plochy, jako je příjemný les přímo za bytem. Tato kombinace městského bydlení a přírody vytváří skvělé prostředí pro život.

Jedním z hlavních předností této lokality je skvělá dostupnost do centra Prahy. Díky výbornému spojení metrem jste během pár minut třeba na Florenci, jedné z hlavních přestupních stanic v Praze. Zároveň však zůstáváte v klidném prostředí mimo rušné centrum.

Najdete tu také veškerou potřebnou občanskou vybavenost. V blízkosti se nachází supermarkety, do 5 minut od bytu je velmi dobře vybavené dětské hřiště, tenisový kurt, velké fotbalové hřiště, koupaliště Ládví a u stanice metra Kobylisy je pro jistotu ještě jedno koupaliště - Stírka.

Byt se nachází ve zvýšeném přízemí činžovního domu z roku 1928 a je dispozičně řešený jako 1+1. Z poměrně velké předsíně (6,5 m2), kam se vejde spousta úložných prostor, vstupujete do všech místností i součástí bytu.

Z pohledu od vchodových dveří se po vaší levé ruce nachází hlavní pokoj (22,19 m2), kde najdete vybudované patro na spaní.

Po pravé ruce najdete kuchyň (12,8 m2), která nabízí hodně prostoru na uložení veškerých zásob. A naproti vchodovým dveřím najdete vstupy do koupelny s vanou (2,95 m2) a na samostatnou toaletu (0,85 m2).

Byt můžete zrekonstruovat. Pokud však potřebujete hned bydlet, můžete jej využívat v současném stavu. A pokud se rozhodnete byt nevyužívat, pronajmete ho.
Pokud vás tato příležitost v Kobylisích zaujala, neváhejte a napište mi. Domluvíme osobní prohlídku. A mějte se skvěle! Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná dle vyhlášky č.264/2020 Sb..

Celkem: 4 597 000 Kč
ID inzerátu: 7932960
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: 0339
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Petra Bezruče, Praha, Kobylisy, Praha 8
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+1
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná: 44 m2
typ: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Lokální elektrické
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí