nezadáno
ne

Prodej bytu 3+kk, 59 m2

Goldscheiderova, Plzeň, okres Plzeň-město

6 230 000 Kč

celkem

Ambiciózní novostavba bytového domu Garden House Bory přichází s pestrou nabídkou bydlení v žádané lokalitě v Plzni na Borech. Bytový dům Garden House Bory ve svých šesti nadzemních podlažích zahrnuje celkem 36 bytových jednotek o různých výměrách i dispozicích v rozsahu 1+kk až 4+kk.

Čtyři přízemní byty disponují vlastní oplocenou zahrádkou o rozloze od 26 do 180 m2. Poskytují tak dostatek místa i soukromí pro váš odpočinek, pěstování květin či hrátky vašich dětí, které budete mít stále na dohled.

Druhé až páté nadzemní podlaží nabízí sedm bytových jednotek, navržených ve stejné dispoziční úpravě. K vybraným bytům přísluší lodžie o příjemné rozloze od 2,3 do 6,1 m2 – vaše dokonalé zákoutí pro každodenní relax a posezení venku.

V posledním, hmotově ustupujícím podlaží jsou navrženy luxusní byty s rozsáhlou terasou o velkorysé výměře 31–68 m2, kde se můžete každý den těšit pohledem do korun stromů a uklidňující zeleně v okolí.

Zpracované digitální vizualizace, jsou nezávazné marketingové informace obecné povahy. Nelze je vykládat jako nabídku na uzavření smlouvy ani se jich nelze dovolávat.

Veškeré informace k projektu najdete na webových stránkách gardenhouse-bory

Celkem: 6 230 000 Kč
ID inzerátu: 7810885
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Plzeňský
Lokalita: Goldscheiderova, Plzeň, okres Plzeň-město
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 3+kk
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: výstavba
Užitná plocha: 59 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí