nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+1, 47 m2

Čs. legií, Ostrava, Moravská Ostrava, okres Ostrava-město

12 500 Kč

měsíčně , + služby 2570, kauce 25000.00, + adm. poplatek 6000.00

Nabízíme vám krásný, nově zrekonstruovaný byt v prvním patře na adrese Čs. legií 2820/1 v přímém centru města, velmi blízko Jiráskova a Masarykova náměstí. Ateliérový prostor vznikl rekonstrukcí změnou dispozice z 2+1 na 2+0. Rekonstrukcí vzniklý prostory, odpovídá nejvyšším standardům dnešní doby a nabízí veškerý komfort.
Součástí ateliéru je veškeré osvětlení a také zcela nová moderní kuchyňská linka s granitovým dřezem, sklokeramickou varnou deskou, s elektrickou troubou, digestoří, moderním LED podsvícením a dnes již nezbytnou myčkou. V celém bytě jsou položeny nové plovoucí podlahy. Koupelna disponuje vanou se zástěnou, nezbytným osvětlením nad umyvadlem, koupelnovou skřínkou a zrcadlem. Toaleta je umístěna samostatně. Rekonstrukcí prošla také elektroinstalace. Napříč bytem jsou umístěny nové zárubně a interiérové dveře.
Byt se nachází v domě, který před nedávnem prošel rozsáhlou revitalizací. Pěší vzdálenosti se nachází veškerá občanská vybavenost, včetně různorodých kulturních zařízení, divadel, kin a restaurací, které centrum třetího největšího města nabízí. Samozřejmostí v našich prostorách je příprava na připojení kvalitního televizního signálu a optického internetu od společnosti PODA a.s. a non-stop havarijní linka.

Celkem: 12 500 Kč
Poznámka k ceně: + služby 2570, kauce 25000.00, + adm. poplatek 6000.00
ID inzerátu: 7808454
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Čs. legií, Ostrava, Moravská Ostrava, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 2+1, Do 15000 Kč
Energetický štítek: E
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 47 m2
Typ budovy: panelový
Počet nadzemních podlaží: 6
Podlaží: 1. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí