nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+1, 58 m2

17. listopadu, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město

7 850 Kč

měsíčně , + služby 2430, kauce 15700, + adm. poplatek 6000

Pronájem bytové jednotky 2 + 1, ul. 17. listopadu 676/46, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Pěkný byt ve čtvrtém patře s výtahem je po částečné rekonstrukci. V neprůchozích pokojích položeny parkety, v předsíni a kuchyni dlažba. Koupelna je v obkladu s dlažbou a vanou. Součástí kuchyně je kuchyňská linka a plynový sporák.
Z obývacího pokoje je vstup na balkon, okny bytu jsou otočená do klidové části dvora.
Dům se nachází v blízkosti veškeré občanské vybavenosti nedaleko VŠB.
Poruba nabízí širokou nabídku různorodých aktivit, přes kulturu, sport a zábavu nočního života, ale hlavně příjemné bydlení.
Tento obvod Vám poskytuje vše pro Vás spokojený život. Nabídka služeb je zde skutečně pestrá a zahrnuje nejrůznější sportovní aktivity, velké množství fitness center různých zaměření, například výhradně pro ženy či „old school“ posilovny. Dále pak několik tenisových a volejbalových kurtů, a dokonce fotbalové hřiště, které lemuje běžecká dráha, a to vše ve sportovním areálu VOKD, který je sám takovým srdcem sportovního vyžití v Porubě. Pokud se rádi věnujete joggingu, určitě si zamilujete krásně nasvícenou Hlavní třídu, která je jako dělaná pro běh či jízdu na kole.
Když se řekne Poruba, velkou část lidí napadne především pohodové bydlení ve velmi žádané lokalitě Ostravy s nejrůznějším množstvím obchůdků, restaurací či kaváren, barů a vinoték. Poruba je také skvělé místo pro děti, neboť se zde nachází velké množství školek, škol, prestižních gymnázií – Wichterlovo a Tigridovo či Vysoká škola Báňská, která je dokonce ve světovém žebříčku hodnocena výše než Karlova Univerzita v Praze. Co se týče běžných potřeb tak veškerá občanská vybavenost je k dispozici, je zde velmi hustá síť MHD, velké množství supermarketů, lékáren a samozřejmě Krajská nemocnice. Všude se dostanete velmi rychle a pohodlně.
Možná váháte, ale Poruba je skutečně to pravé místo pro Váš nový domov.

Celkem: 7 850 Kč
Poznámka k ceně: + služby 2430, kauce 15700, + adm. poplatek 6000
ID inzerátu: 7807431
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: 17. listopadu, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 10000 Kč, 2+1
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 58 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 6
Podlaží: 5. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí