nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 57 m2

náměstí Boženy Němcové, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město

11 300 Kč

měsíčně , + služby 3000, kauce 22600.00, + adm. poplatek 6000.00

Pronájem bytové jednotky 2 + kk, ul. náměstí Boženy Němcové 666/7, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Představujeme krásné bydlení ve zcela nově zrekonstruovaných půdních bytových jednotkách .
Vznikly tak zcela unikátní byty, které odpovídají dnešním potřebám moderního bydlení. Půdní vestavby představují v současné době velmi oblíbené řešení bydlení a nabízí veškerý komfort. Současné půdní byty, to je nejen krásný výhled včetně nočního pohledu na oblohu plnou hvězd, zajímavý a osobitý prostor s možností atypických řešení, ale především trendové bydlení v bytech různých velikostí. Nové byty jsou slunné a vzdušné, nabízejí příjemný prostor pro kvalitní a komfortní bydlení.
Půdní byty jsou kompletně nově vybudované, to znamená, že disponují veškerými novými vnitřními rozvody (voda, odpady, elektro, topení), klimatizací, novými střešními okny včetně žaluzií apod. Připraveny jsou také rozvody na připojení kvalitního televizního signálu a internetu od společnosti PODA a.s. Bydlení je tak maximálně pohodlné a komfortní. Součástí bytové jednotky je i veškeré osvětlení a moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, jako je elektrická trouba, sklokeramická deska a myčka. Součástí kuchyně je také digestoř, dřez a baterie. Vznikl tak nevšední projekt charismatického bydlení nejen s ohledem na polohu nových bytů, odkud je všude blízko, ale také s důrazem na příjemně světlý prostor s maximálním využitím dispozice nových bytů a s použitými materiály ve vyšším standardu. Nově postavené půdní byty na ulici Boženy Němcové tedy představují elegantní způsob, jak získat plnohodnotné bydlení v zeleni a v pěší vzdálenosti za veškerými službami a atrakcemi, které skýtá tento městský obvod jako jsou: Hlavní třídě, FNO, MHD, obchody, školy, letní koupaliště, krytý bazén Sareza apod.
Elektřina již je v ceně služeb. K bydlení nabízíme veškerý servis naší společnosti včetně non-stop zákaznické linky a aplikace Můj domov, kde máte vše přehledné a potřebné k Vašemu bydlení.
Jedná se skutečně o správné a bezpečné místo pro Váš nový domov.

Celkem: 11 300 Kč
Poznámka k ceně: + služby 3000, kauce 22600.00, + adm. poplatek 6000.00
ID inzerátu: 7806846
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: F2136834
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: náměstí Boženy Němcové, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 2+kk, Do 15000 Kč
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 57 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 7
Podlaží: 7. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Výtah: ano
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí