nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+1, 55 m2

17. listopadu, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město

7 550 Kč

měsíčně , + služby 2760, kauce 15100.00, + adm. poplatek 6000.00

Pronájem bytové jednotky 2 + 1, ul. 17. listopadu 598/32, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu.
Byt ve čtvrtém patře cihlového domu bez výtahu je v čistém a udržovaném stavu, dispozičně dobře řešený - neprůchozí pokoje s okny do dvoru.V celém bytě je nová elektroinstalace a plastová okna. Na podlahách položeny renovované parkety, v předsíni PVC a v kuchyni plovoucí podlaha. Součástí kuchyně je plynový sporák a kuchyňská linka. Koupelna je v obkladu s dlažbou a vanou. Okna bytu jsou orientována do klidové části dvora.
Cihlový dům se nachází nedaleko polokliniky v blízkosti veškeré občanské vybavenosti s velmi dobrou dopravní dostupností.
Připojení k internetu přes optický kabel PODA - akce první dva měsíce zdarma.
Poruba nabízí širokou nabídku různorodých aktivit, přes kulturu, sport a zábavu nočního života, ale hlavně příjemné bydlení.
Tento obvod Vám poskytuje vše pro Vás spokojený život. Nabídka služeb je zde skutečně pestrá a zahrnuje nejrůznější sportovní aktivity, velké množství fitness center různých zaměření, například výhradně pro ženy či „old school“ posilovny. Dále pak několik tenisových a volejbalových kurtů, a dokonce fotbalové hřiště, které lemuje běžecká dráha, a to vše ve sportovním areálu VOKD, který je sám takovým srdcem sportovního vyžití v Porubě. Pokud se rádi věnujete joggingu, určitě si zamilujete krásně nasvícenou Hlavní třídu, která je jako dělaná pro běh či jízdu na kole.
Když se řekne Poruba, velkou část lidí napadne především pohodové bydlení ve velmi žádané lokalitě Ostravy s nejrůznějším množstvím obchůdků, restaurací či kaváren, barů a vinoték. Poruba je také skvělé místo pro děti, neboť se zde nachází velké množství školek, škol, prestižních gymnázií – Wichterlovo a Tigridovo či Vysoká škola Báňská, která je dokonce ve světovém žebříčku hodnocena výše než Karlova Univerzita v Praze. Co se týče běžných potřeb tak veškerá občanská vybavenost je k dispozici, je zde velmi hustá síť MHD, velké množství supermarketů, lékáren a samozřejmě Krajská nemocnice. Všude se dostanete velmi rychle a pohodlně.
Možná váháte, ale Poruba je skutečně to pravé místo pro Váš nový domov.

Celkem: 7 550 Kč
Poznámka k ceně: + služby 2760, kauce 15100.00, + adm. poplatek 6000.00
ID inzerátu: 7806750
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: F2136798
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: 17. listopadu, Ostrava, Poruba, okres Ostrava-město
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: Do 10000 Kč, 2+1
Energetický štítek: D
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 55 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 5
Podlaží: 5. podlaží
Typ vytápění: Ústřední dálkové
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí